Tarkan’ın sırrı bu şişede saklı

Açıkhava konserleriyle hayranlarıyla buluşan Tarkan’ın prova öncesi içtiği şurup dikkat çekti.

Tarkan’ın sırrı bu şişede saklı

SOZCU / Mustafa KIZGINYÜREK

Bu akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde başlayacak konser serisi için hazırlıklarını tamamlayan Tarkan, konser sırasında bir aksilik yaşamamak için dikkatli davranıyor. Megastar provalarda bile ses telleri zarar görmesin diye özel bir şurup kullanıyor.

Tarkan bu akşam çıkacağı Harbiye Açıkhava konseri öncesi son provasını yaptı. Megastar bu yıl 13 konserden oluşan organizasyon için aylar öncesinden çalışmaya başlamıştı. Son provalarını yapan Tarkan, yoğun geçecek konser programı sırasında ses tellerinin zarar görmemesi için dünyadaki birçok sanatçının kullandığı özel şurup ile sesini koruyor.

MEGASTAR AKSİLİK İSTEMİYOR

Konser biletleri günler öncesinden tükenen Tarkan, provalarda bile bu özel şurubu mutlaka kullanıyor. Hayranlarının karşısına muhteşem bir performansla çıkmak için titizlenen sanatçı, tam dört saat süren provalar sırasında sık sık yardımcısının getirdiği şuruptan içti.

Megastar ayrıca konserde bir aksilik çıkmaması için ekibini uyardı. Tarkan, konser hazırlıklarının ilerleyen saatlerinde, korumalarının “Gazeteciler sizi görüntülüyor” ikazıyla çalışmalarına kısa süreli ara verip, sahnenin etrafını perdelerle kapattırdı.

Loading...