Sözcü Plus Giriş

Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm: 4 arkadaş ve 1 cinayet! (2. bölüm fragmanı)

Tatlı Küçük Yalanclılar 1. bölüm ile 2. bölüm fragmanı yayımlandı; peki Selin, Aslı, Hande ve Ebru'yu cinayet soruşturmasına çeken bu gizemli kişi kim?

Güncellenme: 12:00, 07/07/2015
Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm: 4 arkadaş ve 1 cinayet! (2. bölüm fragmanı)

Pretty Little Liars adlı popüler ABD dizisinden uyarlanan Tatlı Küçük Yalancılar 6 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV’de başladı. Dizinin 1. bölümünde Selin, Aslı, Hande ve Ebru’dan oluşan dizisinin ana karakterlerini tanıdık. Tatlı Küçük Yalancılar bu dört arkadaşın hayatlarını anlatıyor. 1. bölümün akabinde Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm fragmanı da paylaşıldı ki dizinin yeni bölümünde kızlar Toprak’ın amacını çözmeye çalışacaklar.

Dizinin ilk bölümünde Selin, Aslı, Hande ve Ebru, beraber film izlemek için Selinler'in göl kenarındaki yazlık evlerinde toplandılar. Açelya'nın da aralarına katılmasıyla tamamlanan bu arkadaş grubu, o gece bol bol eğlendiler. Ancak Açelya'yla son zamanlarını geçireceklerinin farkında değildi. Açelya, o gece herkes uykudayken ardında tek bir iz bırakmadan ortadan kayboldu.

Bu olaydan sonra Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 1 yıl ileriye, bu arkadaşların son durumunu gösterdi. Aradan geçen bir sene boyunca da Açelya'dan bir haber çıkmadığını Selin, Aslı, Hande ve Ebru da artrık eskisi kadar yakın  olmadıklarını gördük; ta ki…

Selin, Aslı, Hande ve Ebru'yu cinayet soruşturmasına çeken bu gizemli kişi kim?

TUHAF BİR MESAJ

Okul açılmadan bir gün önce kızlar tuhaf mesajlar almaya başladılar. “-A.” diye imzalanan ve gizli bir numaradan gönderilen bu mesajlar, hepsinin aklına Açelya’yı getirdi. Bu mesajlar, kızların Açelya'yla ilgili hem daha çok meraklanmalarına hem de arkadaşlarının bulunacağına dair umutlarının artmasına sebep oldu. Ancak işin içinde başka bir iş vardı…

Selin, Aslı, Hande ve Ebru bir anda kendilerini bir cinayet soruşturmasının baş tanıkları olarak buldular ve gizemli düşmanlarına karşı güç birliği yapmaya karar verdiler. Bu düşman kim? Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin ilk bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:10:15,