Sözcü Plus Giriş

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm: Kızlar A karşısında çaresiz!

Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölümde kızlar A'ya karşı çaresiz kaldılar. İşte son bölümden detaylar ve Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölüm fragmanı...

Güncellenme: 10:54, 14/07/2015
Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölüm: Kızlar A karşısında çaresiz!

Pretty Little Liars dizisinden uyarlanan Tatlı Küçük Yalancılar, 13 Temmuz akşamı 2. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. İzleyicileri ekran başına toplayan dizinin 2. bölümünden sonra Tatlı Küçük Yalancıları 3. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaışdı. Peki bu haftaki bölümde neler oldu? Hatırlanacağı gibi geçen hafta dizinin ilk bölümünde izleyiciler 5 genç kız ile tanışmış ancak bu kızlardan biri ortalıktan kaybolmuş, geriye kalan 4 kız bu olayı artlarında bırakmışlardı. Ta ki sırlarını bilen ve onlardan intikam isteyen biri ortaya çıkana kadar!

Dizinin yeni bölümünde kızlar A’nın oynadığı oyunlara ve tehditlere karşı harekete geçtiler fakat yapacakları şeyler durumu daha da kötüleştirdi. Artık durumun ne kadar tehlikeli olduğunu anladılar. Bunun üzerine artık polise gitmeye karar verdiler ama A buna da engel oldu. Selin, Aslı, Hande ve Ebru tehlikeli bir belanın pençesindeler.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR 2. BÖLÜM ÖZETİ

Selin, Aslı, Hande ve Ebru, A ile tanışmak üzere geldikleri yazlık evde, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Belli ki, kendini açık etmeye niyeti olmayan gizli düşmanları, onlara bir oyun oynamıştır. Bu duruma sinirlenen ve iyice kafası karışan kızlar, A.'nın oyunlarına daha fazla alet olmamak için Selin'in aklına gelen fikri uygularlar. Ancak bu hamleleri, A'yı durdurmak yerine, işlerin daha da korkutucu bir hal almasına sebep olacaktır.

Eren, A.'dan gelen tehditkar mesajın etkisiyle, Aslı'dan uzak durmaya karar verir. Ona karşı daha mesafeli bir tavır içerisine girer. Aslı, yakınlaşmalarından hemen sonra Eren'in ondan uzaklaşmasına, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmasına anlam veremez. Sonunda da patlar ve neden böyle davrandığını sorgular. Eren'i, Aslı'yı korumak için onun kalbini kırmak zorunda kalacağı yeni bir sınav beklemektedir.

A'dan, onu yok sayarak kurtulamayacaklarını anlayan Selin, Aslı, Ebru ve Hande, polise başvurma noktasına gelirler. Ancak A'nın onlara engel olması zor olmaz. Gizemli düşmanlarıyla giriştikleri bu mücadelede birbirlerinden başka kimseleri olmadığını anlayan kızlar, farklı çözüm arayışlarına yönelirler. Selin, Toprak ve Janset'in peşine düşerken, Hande de okulda hacker olarak nam salmış Barış'a başvurur. Mesajları kimin attığını bulması için ondan yardım ister. Barış da onu geri çevirmez. Ancak bir şartı olacaktır.

Hande bir yandan Barış'ın şartını kabul etmemek için direnirken, bir yandan da annesine destek olabilmek için, yakın arkadaşı Müge'nin yardımıyla, bir işe girer. Karşısına çıkan fırsatları da kullanarak Toprak'la arkadaşlık kuran Selin'in aradığı cevapları, başladığı iş sayesinde Hande bulacaktır.

Okulun geleneksel balosunun yapılacağı gece, dört arkadaş için yeni gizemlere ve yeni sorulara gebedir. Kızlar,  Açelya'nın katilinin kim olabileceğine dair bir ipucu ele geçirirken, A.'nın tahmin ettiklerinden de daha tehlikeli bir düşman olduğunu acı bir şekilde öğreneceklerdir.

A’nın ne kadar tehlikeli bir düşman olduğunun anlaşıldığı Tatlı Küçük Yalancılar 2. bölümü internetten izlemek için buradan 2. bölüme erişebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:15:35,