Sözcü Plus Giriş

Tatlı Küçük Yalancılar 5. bölüm özeti yayımlandı!

Tatlı Küçük Yalancılar 5. bölüm özeti izleyicilerle paylaışdı ve yeni bölümün detayları belli oldu. Toprak mahkemeye çıkacak ve bir mucizeye ihtiyacı var.

Güncellenme: 14:42, 31/07/2015
Tatlı Küçük Yalancılar 5. bölüm özeti yayımlandı!

Tatlı Küçük Yalancılar 5. bölüm için Pazartesi yayımlanan ilk fragmanın ardından yeni bölümün özeti de çıktı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin bu bölümünde Toprak mahkemeye çıkartılacak. Avukatı ise Selin’in annesi Vildan olacak. Vildan, kızını tehlikeden uzak tutmak için bu işe bulaşmak durumunda kalacak. Buunn dışında dizinin 5. bölümünde Eren masum bir hayatı kurtarmak için planını dikkatlice uygulamaya sokacak ve ilk iş olarak ders vermeyi bırakacak. İşte 3 Ağustos’ta ekrana gelecek bölümden detaylar…

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR 5. BÖLÜM ÖZETİ

Toprak'ın, Selin'in ailesine ait evden çıkarken yakalanması, Selin'i de zan altında bırakır. Selin'in annesi Vildan, Toprak'ın suçsuzluğuna inanan ve bu uğurda kendini de tehlikeye atan kızını kurtarabilmek adına, Toprak'a yardım etmek ve onun avukatlığını üstlenmek zorunda kalır.

Toprak'ı polise ihbar eden Eren'in ise, şimdi çok başka planları vardır. Amacına ulaşmak için, çok dikkatli adımlar atmalı ve sürekli tetikte olmalıdır. Eğer her şey planladığı gibi giderse, masum birinin hayatını kurtarabilecektir.

Cesur, Ebru'ya karşı takındığı kaba tavırdan pişmandır. Aralarındaki buzları eritmek üzere harekete geçer. Ebru'dan kendisine yüzme dersleri vermesini ister. Bu durum, Ebru'dan çok Selin'i heyecanlandırır.  Evde hapis hayatı yaşayan ve dış dünyayla hiçbir bağı kalmayan Selin, Açelya'nın gizli sevgilisinin Ilgaz olduğunu ispatlarsa Toprak için bir şans yaratabileceğine inanmaktadır. Ancak kendisi cezalı ve eli kolu bağlı halde olduğu için, Ebru'nun Açelyalar'ın evine gidişini bir fırsat olarak görür. Ebru, yüzme dersi bahanesiyle eve girecek ve Cesur'un ellerinden aldığı günlüğü bulmaya çalışacaktır.

Hande ile Barış arasındaki yakınlaşma, beklenmedik bir şekilde hız kazanırken, Aslı, babasıyla ilgili giderek artan bir şüpheye kapılır. İnanmak istemediği şüphesinin peşinden giderken karşılaştığı gerçek, Eren'e duyduğu kırgınlığı atlatmasına yarasa da Aslı ve ailesi için zor günlerin habercisidir.

Toprak'ın mahkeme günü yaklaştıkça, Selin'in onu kurtarabileceğine dair umudu da azalır. Toprak için durum hiç de iyi görünmemektedir. Aleyhindeki delilleri çürütebilecek, Açelya'yı onun öldürmediğini ispat edebilecek hiçbir kanıt yoktur. Toprak'ın özgürlüğü bir mucizeye bağlıdır. O mucizeyi gerçekleştiren ise, hiçbirinin tahmin etmediği biri olacaktır.