Sözcü Plus Giriş
GALERİ “Türkiye’nin en deli adamının...” 15 Haziran 2015 08:46
1 Müzik ve magazin dünyasının prodüktörü Erol Köse Suada’da Fulden Çetindoğan ile evlendi. SOZCU / Mustafa DERYAHAN
2 Az sayıda davetlinin yer aldığı düğün törenine Burak Kut, Hakan Peker, Erkan, Didem Petekkaya ve Sevim Emre, Orhan Gencebay gibi isimler katıldı.
3 Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedaroğlu'nun kıydığı nikahın şahitliklerini ise ünlü sanatçı Orhan Gencebay ile usta gazeteci ve Sözcü Gazetesi'nin yazarlarından Uğur Dündar yaptı.
4 İlk olarak düğüne gelen Mustafa Topaloğlu mikrofonlar uzatıldığında konuşmaya başlayan Topaloğlu söyledikleri ile kafa karıştırdı. Buldu kızı orada mutlu oldu diyen Topaloğlu konuşmasına devam etti. “ Mutluluk çok önemli, mutluluk için sağlam bir denklem kuramazsan hayatta mutlu olamazsın, sağlam olmazsan sağlıklı olursun, sağlıklı olursan mutlu olursun. Sen onu seviyorsan o senin dostundur, akşam karanlık gündüz aydınlık olduğu gibi, güneş doğar ve batar olduğu gibi. Ben farklıyım dünya farklı bunlar içinde o iyileri görmek önemli olan o. “ yorumunu yaptı.
5 Burak Kut düğüne gelen isimlerden oldu. “ Düğün için hem davetliyim hem de sahne alacağım diyen Kut ağırlık olarak 80’ler ve 90’lardan parçalar okuyacağını söyledi. Yaz aylarına yeni bir albümle giriş yapacağını da ekleyen Kut bu konuda çok iddialı olduğunu da söyledi.
6 Düğüne Erkan ve Didem Petakkaya çifti ile gelen Orhan Gencebay’da nikah şahidi olduğunu açıkladı. Erkan Petekkaya, "Türkiye’nin en deli adamının düğününe geldik" sözleri ile samimi arkadaşı Erol Köse’ye gönderme yaptı.
7 Nikah töreni başlamadan kameralar karşınsa geçen Erol Köse ve Fulden Çetindoğan, “ mütevazi bir tören istedik değerli dostlarla bir arada olmayı tercih ettik “ açıklamasını yaptı. İlk teklifi de plajda yaptığını söyleyen Köse bir anda diz çöktüm ve yüzüğü çıkardım ve şimdi buradayız “ sözlerini söyledi. “ evde de demokrasi var ve o yüzden Fulden’in sözü geçecek “ sözlerini ekledi.
8 Düğün törenin başlamasını ardından şahitlerin eşliğinde Belediye Başkanı Murat Haznedar nikahı kıymak istedi. Bu esnada Erol Köse’nin yakın arkadaşı sahneye çıkarak bu nikahı kıyamazsınız hiçbir neden yok ama hep bunu yapmak istemiştim sözleri ile tüm salonu güldürdü.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25