Ulan İstanbul 32. yeni bölüm: Ceyhun, ekibin ensesinde!

Ulan İstanbul 32. bölümde ekip Ceyhun'nun yakın takibi altındaydı. Paçayı yırttıklarını düşünüyorlardı ama... İşte Ulan İstanbul yeni bölümden detaylar...

Ulan İstanbul 32. yeni bölüm: Ceyhun, ekibin ensesinde!

2 Şubat akşamı ekrana gelen Ulan İstanbul yeni bölümde ekip ve Derya Ceyhun’un yakın takibindeydi. Peki Ceyhun bu sefer Nevizadeleri yakalayabildi mi? Ceyhun önce Ferdi’yi karakola çekti. Ayrıca Derya’yı da takip ederek neler döndüğünü anlamaya çalıştı. Müze hırsızlığı işi alan ve büyük bir aksilik yaşan Nevizadeler ise Ulan İstanbul 32. bölümde Ceyhun’u atlattıklarını düşünüyorlardı ama çok yanılıyorlardı. İşte dizinin bu haftaki bölümünden merak ettileriniz…

ULAN İSTANBUL 32. BÖLÜM ÖZETİ

Ferdi'nin, Ceyhun tarafından karakola götürülmesiyle herkes panik olur. Derya, neler olduğunu öğrenebilmek için Ceyhun'u ziyarete gider. İfadesi alınan Ferdi, elinden geldiğince durumu toparlamaya çalışır ancak Ulan İstanbul 32. bölümde bu sefer komiseri ikna etmek kolay değildir. Üstelik karakoldan çıkarken bir başka hırsızın Ferdi'yi tanıması Ceyhun'u iyice alarma geçirir. Ferdi'nin şüpheli davranışlarını ve Derya'nın başka bir adamla öpüşmesini çözemeyen Ceyhun, çareyi yeniden nişanlısını da yakın takibe almakta bulur.

Firuz' un baskısı altındaki ekibin sırada ki işi her zamankinden daha tehlikelidir. Ekip bu sefer 2. Mahmut döneminden kalma nadide bir kılıcı sergilendiği müzeden çalmaya çalışacaktır. Ancak başka bir çetenin de aynı kılıcın peşinde olması ortalığı fena karıştırır. Şehriban, nikah tarihinin alınmasıyla ilgili ısrarlarına devam eder. Köşeye sıkışan Derya, sonunda elinde Bahadır'ın düzenlediği sahte kimlikle beraber gün almaya gider.

ULAN İSTANBUL İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Ulan İstanbul yeni bölümün TV yayını kaçırıdysanız veya Ceyhun’un Nevizadeleri yakın takibe aldığı bu bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Ulan İstanbul 32. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...