Ulan İstanbul 35. yeni bölüm de ücretsiz izlenebiliyor!

Ulan İstanbul dizisi bu hafta da bedava izlenebiliyor. Ulan İstanul 35. yeni bölümde Nevizadeler ve Ceyhun işbirliği güçbirliği yaptılar.

Ulan İstanbul 35. yeni bölüm de ücretsiz izlenebiliyor!

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta Ulan İstanbul son bölüm, sadece internetten izlenen ilk ve ücretsiz olan son bölüm olarak yayımlanmıştı. Ancak bu hafta Ulan İstanbul 35. yeni bölüm de Kanal D’nin sitesinden ücretsiz olarak ekrana geldi. Dizinin aile dostu versiyonu bir firmanın sponsorluğunda ücretsiz olarak paylaşıldı. Yani Ulan İstanbul 35. bölüm de şu an ücretsiz olarak internetten izlenebiliyor. Peki bu haftaki bölümde neler oldu?

ULAN iSTANBUL DİZİSİNİN 35. BÖLÜMDE OLANLAR

Ekip ve Ceyhun bundan sonra Firuz'u bitirmek için beraber çalışma kararı aldılar. Firuz'un arkasındaki güvendiği isimleri bir bir ortadan kaldırmak için de hedeflerine Firuz'un finans dünyası ile olan işlerinin adamı Adem Simit'i aldılar. Bu arada bu isim de dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmamış olmalı. Finans işlerine bakan bu karakterin ismi aslında politik ekonominin öncüsü ve ahlak felsefecisi Adam Smith’e bir gönderme. Ulan İstanbul dizisinde ise Adem Simit, bir zamanında hortumculuk yapmış ve çapkınlıklar peşinde koşmuş bir adamdır. Şimdilerde kendi işinin başında olsa da hala kirli biridir.

Ceyhun, ekibin hırsız olduğunu öğrendi ama hala gerçek kimliklerini bilmiyordu. Onun için onlar hala Nevizadedir. Ulan İstanbul 35. bölümde operasyonun zamanı Sevgililer Günü'ne denk geldi. Bu özel günün baskısıyla Maşuka, Kandemir'i görmek için Nevizadeler'in evini bastı. Arkasından iş çevrildiğini fark eden Firuz'un sessiz kalmaya niyeti yoktu. Yeni hedefi Çin Lokantasıydı ki iş yerini Kandemir'in elinden alabilmek için harekete geçti.

İNTERNETTEN ULAN İSTANBUL İZLEME KAYNAKLARI

Ulan İstanbul dizisin 35. yeni bölümünü aşağıdaki bağlantı ile full olarak izleyebilirsiniz.

Ulan İstanbul 35. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...