Ulan İstanbul son bölüm: Müze soygununda pişti oldular! (32.bölüm)

Soyacakları müzede başka hırsızlarla pişti olan nevizadeler Ulan İstanbul son bölümde ne yaptı? İşte Ulan İstanbul son bölüm izleme bağlantısı ve detaylar..

Ulan İstanbul son bölüm: Müze soygununda pişti oldular! (32.bölüm)

Nevizadelerin müze soygununda başka soyguncularla pişti oldukları Ulan İstanbul son bölüm izleyicileri güldürdü. Ulan İstanbul son bölümde Firuz bu sefer ekipten bir müzeyi soymalarını istedi. Nevizadelerin 2. Mahmut döneminden kalma çok değerli bir kılıcı çalmaları gerekiyordu.  Ancak tam soygunu gerçekleştiriecekleri sırada başka bir ekip onlardan önce davranıp kılıcı çaldılar. Hem de o sırad aalrm çaldı ve ekip kılıcı çalmadıkları halde yakalanma tehlikesiyle karşı kaşıya kaldılar. Tabii kılıcın başka soyguncular tarafından çalınması Ulan İstanbul diisinin 32. bölümünde ortalığın karışmasına yol açtı.

Ulan İstanbul son bölümde Firuz'un baskısı altındaki ekip bir de Ceyhun’un yakın takibi aldındaydı.Ceyhun, Ferdi’yi karakola götürdü ve sorguya aldı. Her ne kadar Ferdi işi toparlama çalışsa da Ceyhun bu sefer kül yutacağ benzemiyordu. Ceyhun zaten Derya’dan şüpheleniyordu ki bir de sütüne Ferdi’ye destek verince Ceyhun nişanlısını da yakın takibe almaya karar verdi. Bu arada Şehriban, nikah tarihinin alınmasıyla ilgili Derya’yı köşeye sıkıştırdı.

ULAN İSTANBUL İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Ulan İstanbul yeni bölümün TV yayını kaçırıdysanız veya Ceyhun’un Nevizadeleri yakın takibe aldığı bu bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Ulan İstanbul 32. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...