Ulan İstanbul son bölümde Ceyhun gerçeği öğrendi! (34. bölüm)

Ulan İstanbul son bölüm ücretsiz olarak yayımlandı. Ceyhun'un her şeyi öğrendiği Ulan İstanbul son bölümü internetten izleyebilirsiniz.

Ulan İstanbul son bölümde Ceyhun gerçeği öğrendi! (34. bölüm)

Ulan İstanbul dizisi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ilk defa sadece internette yayımlanan 34. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. 45 dakika olan Ulan İstanbul son bölüm dizi için dönüm noktası olacak bir gelişmeye de sahne oldu. Ceyhun gerçeği öğrendi ve Nevizadelerle yüzleşti. Peki bu nasıl oldu?

Dizinin bu haftaki bölümünde Ceyhun'un bara yaptığı baskın herkesi şaşırttı. Ancak emniyetten gelen son dakika haberi işlerin daha da karışmasına yol açtı. Kandemir'in ihbarı üzerine emniyette Firuz'u yakalamak için operasyon düzenlendi ki operasyonun başında Ceyhun ve Esra vardı. Tabii Firuz öyle kolayca pes edecek biri değildi. Önce Ahmet Yılmaz kimliğiyle sahip olduğu bağlantılarını devreye soktu, ardından da Kandemir ve çetesine bunun hesabını sormak için harekete geçti.

Ulan İstanbul son bölümde Sevgiler Günü teması da işlendi. Maşukayı “Sevgililer Günü” telaşı aldı ve bu günü Kandemir'le beraber geçirmek için yaptı.

Ceyhun'un tesadüfen Aysel'den duydukları Nevizadeler'le ilgili kafasının karışmasına sebep oldu. Sonunda ekip yaptıkları işle ilgili Ceyhun'la yüzleşti ve yaptıklarını bir bir itiraf ettiler. Sonuç ne olursa olsun kanun adamı Ceyhun gerekeni yapmak için harekete geçti. Ancak genç komiserin başına öyle bir olay geldi ki işler hiç beklemediği şekilde yön değiştirdi.

ULAN İSTANBUL NASIL İZLENECEK?

Ulan İstanbul son bölüm 16 Şubat akşamı Kanal D’nin internet sitesinde izleyicilerle paylaşıldı. Aşağıdaki bağlantı ile doğrudan Ulan İstanbul 34. bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.

Ulan İstanbul 34. bölümü internetten izlemek için tıklayınız

Loading...