Ünlü şarkıcıdan şaşırtan görüntü

Emre Kaya, bir alışveriş merkezindeki telefon kulübesinde telefon görüşmesi yaparken magazin objektiflerine takıldı.

Ünlü şarkıcıdan şaşırtan görüntü

“Teşekkür ederim” şarksıyla adından söz ettiren Emre Kaya, bir alışveriş merkezindeki telefon kulübesinde telefon görüşmesi yaparken magazin objektiflerine takıldı. Kaya, bu görüntüsüyle görenleri bir hayli şaşırttı.  Gazetecilerin kendisini çekmesine  ilk önce anlam vermeyen Kaya, sonradan kendisine telefon kulübesi sorusu üzerine “haa ne var ki bunda, telefonumu ofise unuttum, asistanımla buluşmak için oradaki amcadan kartını rica ettim” dedi.

Ömer Faruk Sorak'ın merakla beklenen yeni filmi “8 Saniye” nin basın gösterimi Kanyon sinemalarında gerçekleştirildi. Görsel efektleri ve hikayesi ile beğeni toplayan film eleştirmenlerden tam not aldı. Filmin başrol oyuncularından  Esra İnal ve yönetmeni Ömer Faruk Sorak'ın katılımı ile gerçekleştirilen gösterimde filmi değerlendiren sinema yazarlarından Atilla Dorsay filmi başarılı bulduğunu söyledi. Dorsay, ‘ Türk sinemasında yapılmış hiç bir filem benzemeyen değişik bir film, Hikayesi ile çok bağdaşamadım, çok kabullenemedim, ama son derce ustaca çekilmiş buna oyunculuklar da dahil kendini izleten mükemmel bir film' dedi. Dorsay ‘Biraz mistik, son zamanlarda bir sürü kitaplarda da işlenen hayatta nasıl mutlu olunur temasını yansıtan bir film, ban yabancı ama bu gibi şeylere bağlı insanları son derece bağlayacak dercede bir film olmuş, yönetmenliği çok iyi bulduım, simema dili anlatım şekli bakımından yabancı düzeydeki filmlerle de yarışabilecek bir film olmuş' dedi.

Grinin Elli Tonu anne kızı gerdiGrinin Elli Tonu anne kızı gerdi

 

Yaşanmış hikayeden konu edildi

27 Şubat'ta vizyona girecek olan filmde gerçek yaşam hikayesini konu eden  Esra İnal başrolü oynuyor. Filmin başrol oyuncusu Esra İnal'ın, korkularından kurtulup hayatının kontrolünü eline almasının ilham verici hikayesini beyazperdeye taşıyor. Dünyaca ünlü “Dört Anlaşma”kitabının yazarı Don Miguel Ruiz de kısa bir rol aldığı filmde Yılmaz Erdoğan da bir derviş şeklinde izleyici karşısına çıkıyor.  Erkek-egemen bir dünyada, yaptığı hatalara ve maruz kaldığı baskılara rağmen, çıkış yolunu yine kendi içinde bulan ve hep özgürlüğünün peşinden giden Esra'nın hikayesi anlatan filmde filmde; Fırat Çelik, Fahri Yardım, Mehmet Kurtuluş, Salih Kalyon, Sema Poyraz, Devrim Yakut, Şiir Eloğlu, İlknur Boyraz ve Demet Gül diğer rollarde izleyici karşısına çıkıyor.

Loading...