Sözcü Plus Giriş

Yaz’ın Öyküsü 3. bölüm: Yaz’ın açıklaması herkesi şaşırttı!

Yaz'ın Öyküsü 3. bölümde Yaz'ın açıklaması bomba etkisi yarattı. Yeni bölümde Yaz, velayeti için kimi seçti? İşte Yaz'ın Öyküsü yeni bölümden detaylar...

Güncellenme: 10:53, 21/07/2015
Yaz’ın Öyküsü 3. bölüm: Yaz’ın açıklaması herkesi şaşırttı!

19 Temmuz gecesi Kanal D’de yayımlanan Yaz’ın Öyküsü 3. bölümde Yaz’ın kritik bir karar alması gereklydi. Yaz’ın Öyküsü son bölümde Yaz, babasıyla annesinin kendisi hakkında konuşmalarına kulak misafiri olmuş ve babasının söylediklerinden dolayı hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak Yaz’ın Öyküsü yeni bölümde Mert, kızının velayetini almak istediğini ve bunun için savaşacağını açıklayınca ortalık karıştı. Asıl bomba ise kendisinden annesi ve babası arasında seçim yapması istenen Yaz’ın açıklaması oldu. İşte dizinin yeni bölümünden detaylar…

YAZ’IN ÖYKÜSÜ 3. BÖLÜMDE OLANLARIN ÖZETİ

Umut ile Mert'in konuşmalarını duyan ve babasının kendisi için savaşmayacağını öğrenen Yaz adeta yıkıldı. Kimseyi dinlemeden çekip giden Yaz'ı yurtta da sorunlar bekliyordu. Babasına duyduğu hayal kırıklığı ve yurtta yaşadığı olaylar Yaz'ı iyice kızdırdı.

Sürpriz bir ismin Ferhat ile Yaz'ın konuşmalarını duyması ortalığı birbirine kattı.   Söylediklerinden pişman olan Mert ise kızının gönlünü almak için harekete geçti. Yaz ile ilgili Tunç'un desteği ve sürpriz teklifi Umut'u çok mutlu etti. Ancak velayet davası ve işindeki  sıkıntılar büyüyerek devam ediyordu.

Doğu'nun mirasını Yaz'a bırakmasını kontrol altına almak isteyen Nevra ise torununu etkilemek için planlarına harekete geçirdi. Nevra, Yaz'ın herkesle tanışması bahanesiyle evinde bir yemek organize etti. Bu yemekte Yaz'ın yaptığı açıklama ise herkesi şaşkına çevirdi.

Yaz’ın herkesi şok eden bir açıklama yaptığı Yaz’ın Öyküsü 3. bölümü bilgisayarınızdan veyahut tabletinizden izlemek isterseniz  buradan full videosuna erişebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:15:14,