Yeşil Deniz 17.bölüm: Altınlar bozduruldu, peki ya şimdi?

Yeşil Deniz dizisinin bu haftaki bölümünde altınları bozduran sadıçlar gönül işlerine odaklanacaklar. Yeşil Deniz yeni bölümde neler olacak?

Yeşil Deniz 17.bölüm: Altınlar bozduruldu, peki ya şimdi?

Yeşil Deniz 17. bölüm bu akşam 19.55’te TRT 1’den izlenebilecek. TRT’nin sevilen komedi dizisinde sadıçların macerası devam ediyor. Altınları bozdurmayı  başaran (en azından bir kısmını) sadıçlar Yeşil Deniz 17. bölümün bu haftaki bölümünde gönül işlerini de yoluna sokmaya çalışacaklar. İşte dizinin yeni bölümünden merak ettikleriniz ve online dizi izleme kayanakları…

Hicabi'nin saldırdığı Tüccar Sami hastaneye kaldırılmıştır. Hicabi ise jandarmaların kendisini gelip tutuklayacağı korkusuyla köşe bucak kaçmaya başlar. Bu arada altınların bir kısmını bozduran sadıçlar da aşk meşk konularını yeniden yoluna koymak için harekete geçmişlerdir. Emin babasına giderek düğün parasını ayarladığını, Süleman da Köstencelerin Halil'e giderek artık parası olduğunu ve kızıyla evlenmeyeceğini söyleyecektir. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. İsmail ise hala kendisini istemeye geleceklerini zanneden Sedef'e artık bir açıklama yapmak zorundadır. Fakat bu açıklamanın herkesin hayatını yeniden çıkmaza sokacağını acı bir şekilde görecektir.

İNTERNETTEN YEŞİL DENİZ İZLEME KAYNAKLARI

Yeşil Deniz dizisini bu akşam saat 19.55’te televizyonda TRT’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile TRT 1’in canlı yayına erişebilirsiniz.

Yeşil Deniz 17. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Yeşil Deniz dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Yeşil Deniz 17. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...