Yeşil Deniz 18. bölümde Sedef’in kaderinde ne var?

Yeşil Deniz bu hafta hüzünlü bir bölümle ekrana geliyor. Yeşil Deniz 18. yeni bölümde ağır yaralı olarak hastanede!

Yeşil Deniz 18. bölümde Sedef’in kaderinde ne var?

Yeşil Deniz dizisinin müdavimlerini bu hafta hüzünlü bir bölüm bekliyor. Yeşil Deniz 18. bölümde Sedef traktör kazasında ciddi bir şekilde yaralanınca hastane kaldırılıyor. Tabii bu durum herkesi çok üzüyor. Bu akşamki bölümde Sedef ölümün pençesinde hayatta kalma mücadelesi verecek. Bu kaza İsmail ile Zümrüt arasındaki ilişkiyi de etkileyecek mi? İşte dizinin yeni bölümünden detaylar ve online dizi izleme kaynakları…

YEŞİL DENİZ DİZİSİNİN 18. BÖLÜM ÖZETİ

Sedef'in başına gelenler Yeşilova'daki hayatı derinden etkiliyor. Traktör kazasında ağır yaralanan Sedef apar topar ilçedeki hastaneye kaldırılmıştır. İsmail elinde unuttuğu kırmızı ayakkabıyla birlikte soluğu hastanede, Sedef'in yanında alır ancak doktorlar Sedef'in sağlık durumu ile ilgili ümit verici bir bilgi vermezler.

Bu arada olayı öğrenen Hicabi ve Naciye de hiç vakit kaybetmeden hastaneye koşmuşlardır. Hicabi İsmail'i elinde Sedef'in kırmızı ayakkabısıyla görünce aralarında sert bir tartışma yaşanır. Doktorlar ise Sedef'in durumunun kritik olduğunu söyleyip hiç vakit kaybetmeden İzmir'e daha büyük bir hastaneye naklini isterler.

İNTERNETTEN YEŞİL DENİZ İZLEME KAYNAKLARI

Yeşil Deniz dizisini bu akşam saat 19.55’te televizyonda TRT’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile TRT 1’in canlı yayına erişebilirsiniz.

Yeşil Deniz 18. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Yeşil Deniz dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Yeşil Deniz 18. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız