Sözcü Plus Giriş

Zahide Yetiş, dalında 15 uzman hekimle görüşüp derlediği röportajlarından oluşan Şifa Niyetine adlı kitabının tanıtımını önceki gün Portaxe'te verdiği iftar yemeğinde yaptı. Yetiş, bir dönem ekranlarda dört sezon boyunca ‘Doktorum' programını sunduğu sırada yaptığı röportajları derleyerek, kitap haline getirdi.

Postiga yayın evinden çıkan kitabının tanıtımını önceki gün doktorları için verdiği iftar yemeğinde tanıtan ünlü sunucu, “Şifa isteyen herkesin edinmesi gereken bir kitap. Kadın doğumdan kardiyolojiye, ev ekonomisine kadar 15 çok kıymetli doktorumla çalıştım. Evinizde bulunması gereken bir kitap. Buradan para kazanacak değilim. Gelirini de Darülaceze'ye bırakıyorum. Benden çok doktor tanıyan yoktur. En gerekli şey iyi bir hekimdir. Doktor adaylarına bile tavsiye edebilirim, ders alınabilecek bir kitap oldu”diye konuştu.

DÜĞÜN DERNEK 2'DE OYNAYACAK

Yetiş ayrıca Temmuz ayında ikincisi çekilecek Düğün Dernek Sünnet filminde konuk oyuncu olarak rol alacağını da belirtti. Çok heyecanlı olduğunu ve sabırsızlandığını ifade eden Yetiş, rolü hakkında detay vermekten kaçınırken “Beni çok heyecanlandıran bir şey.

Düğün Dernek 2 Sünnet'te sağ olsunlar galiba bu sefer ben de varım konuk oyuncu olarak. Güzel bir heyecan benim için. Rolüm de sürpriz olsun. Ben rolümü okurken bile çok güldüm, çok keyifli bir iş gelecek. Temmuz ayında çekeceğiz inşallah” dedi.

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more