Sözcü Plus Giriş

Android sistemli telefonunuz için en iyi launcher uygulamaları

Bu launcher uygulamaları ile Android işletim sistemli akıllı cep telefonunuzu daha hızlı ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Güncellenme: 09:18, 26/05/2015
Android sistemli telefonunuz için en iyi launcher uygulamaları

Android işletim sistemi kullanıcılarının ençok rağbet gösterdiği özellik olan telefonu kişiselleştirebilme imkanınızı genişleten launcher uygulamaları, kısayollarınızı ya da telefonunuzda en çok kullandığınız özellikleri kolayca ya da kullanımınıza göre otomatik ayarlamanıza imkan veren uygulamalardır.

tr.fobito.com, bu listesinde sizler için Android cihazınızla kullanabileceğiniz en iyi launcher uygulamalarını derledi.

Nova Launcher
En çok tercih edilen launcher uygulaması olan Nova Launcher, telefon ya da tabletinizi daha kullanışlı hale getirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir uygulama.

APUS Launcher
Sunduğu ekstra özellikler sayesinde adeta Android işletim sistemli cihazınızı baştan yaratmanıza yardımcı olan APUS Launcher adlı bu uygulama son derece temiz arayüzü ile de rahat bir kullanım sunuyor.

Smart Launcher 2
Uygulamalarınızı kategorilere ayırmanıza olanak sağlayan Smart Launcher ile “Sosyal, Oyunlar ve Medya” gibi kategoriler oluşturup uygulamalarınızı kategorize ederek daha kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buzz Launcher
Kendi tarzını yaratmayı başarmış olan bu ücretsiz uygulama ile siz de Android işletim sistemli cihazınızı baştan yaratarak telefon ya da tabletinizde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Themer: Launcher
İçerisinde birçok tema barındıran ve yüzlerce ikon paketini kullanmanıza olanak sağlayan Themer kullanışlı bir launcher uygulaması.

Yahoo Aviate Launcher
Yahoo'nun ücretsiz olarak sunduğu bir uygulama olan Yahoo Aviate Launcher, renkli tasarımı ve kategori özellikleri ile son derece kullanışlı ve işlevsel bir uygulama.

Solo Launcher
Kişiselleştirme dışında Android cihazınızı hızlandırmanıza da yardımcı olan Solo Launcher, sade arayüzü ile kullanım kolaylığı da sunuyor.

EverythingMe Launcher
Google Play’deki en iyi geliştiricilerden seçilen EverythingMe’nin launcher uygulaması oldukça kullanışlı ve farklı bir arayüze sahip.

CM Launcher
En başarılı cihaz temizleme ve hızlandırma uygulaması olan Clean Master uygulamasının geliştiricileri tarafından tasarlanan ve geliştirilen CM Launcher uygulaması, tema seçenekleri ve farklı fonksiyonları ile kullanışlı, işlevsel ve ücretsiz bir uygulama

dodol Launcher
Bir tema uygulaması olan dodol Launcher ile Android cihazınızın sizin istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Next Launcher
Telefonunuzun arayüzünü üç boyutlu hale getiren Next Launcher ile telefonunuz yepyeni bir görünüme kavuşacak ve kullanım deneyiminiz üç boyutlu hale gelecek.

Google Asistan Launcher
Google'ın kendi uygulaması olan Google Now Launcher sayesinde telefonunuzu normal görünüme geri döndürebilirsiniz.

Apex Launcher
Sade görünümü ve kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde Apex Launcher telefonunuzu daha kullanışlı bir arayüze kavuşturuyor.

Action Launcher 3
Size hiçbir konuda kısıtlama sunmayan Action Launcher 3 adlı bu uygulama telefonunuzun arayüzü ile oynamanıza imkan veriyor.

ZERO Launcher
ZERO Launcher, birçok farklı tema seçeneği bulunduran ve oldukça hızlı bir launcher uygulaması.

Go Launcher Ex
Google Play Store'un en çok indirilen launcher uygulaması olan Go Launcher Ex, son derece basit kullanımı ile telefonunuzu kişiselleştirerek farklı bir kullanım deneyimine erişmenizi sağlıyor.

TSF Launcher 3D Shell
Ücretli ve fiyatı biraz yüksek bir launcher uygulaması olan TSF 3 boyutlu, kişiselleştirilebilir arayüzü sayesinde Android’inizi bambaşka bir hale çeviriyor.

Yayınlanma Tarihi:09:17,