Call Of Duty: Black Ops 3 beta rekoru kırdı

Activision, 19-23 Ağustos'ta süresince devam eden Call of Duty: Black Ops III'ün Betasının PlayStation 4 tarihinin en büyük betası olduğunu açıkladı.

Call Of Duty: Black Ops 3 beta rekoru kırdı

Call Of Duty: Black Ops 3 beta sürümü büyük bir rekora imza attı. Playstation 4’ün en büyük betası olması yanında en çok indirilme, en çok oyun oturumu ve en uzun saat oynanış alanlarında yeni rekorlara imza attı.

Yüksek indirilme ve oynama nedeniyle oyunun geliştiricisi Treyarch geliştirme ekibi, 6 Kasım'da çıkacak olan Call of Duty: Black Ops III'ü daha iyi hale getirmek için çok sayıda geri bildirim aldığını açıkladı.

Activision Publishing Call of Duty genel müdürü ve kıdemli başkan yardımcısı Rob Kostich konuya ilişkin “amacımız oyunculara oyunun çıkışıyla birlikte mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmek. PS4'ün en büyük betası olmak oyuncuların heyecanını ve Treyarch'ın yaptığı işin kalitesini anlatıyor. Unutmayın ki bu beta asıl çokluoyuncu deneyiminin ve 6 Kasım'da çıkacak olan oyunda göreceklerinizin – hikaye modu, çokluoyuncu ve Zombies modu – yalnızca ufacık bir parçasıydı” dedi.

Activision ve Sony PlayStation verilerine göre Call of Duty: Black Ops III betası PS4'te en çok indirilme, en çok oyun oturumu ve en uzun saat oynanış alanlarında yeni rekorlara imza attı.

Loading...