Can sıkıntısına birebir iPhone uygulamaları

İşte iPhone cep telefonunuzda keyifli vakit geçirtecek, can sıkıntınızı giderecek uygulamalar...

Can sıkıntısına birebir iPhone uygulamaları

İçerik siteleri her geçen gün üsluplarını daha mizahi bir dile çevirirken genel olarak sadece mizahi bir karakter takınmış ve tek amacı siz sitede dolanırken hoş vakit geçirmenizi sağlamak olan siteler de mevcut.

Özellikle son dönemde sosyal medyanın da daha aktif kullanılmaya başlaması ile çığ gibi büyüyen bu siteler tr.fobito.com'un bu listesinde sizin can sıkıntınızı geçirmek için bekliyor.

Onedio
Türkiye'de son dönemin en popüler sitelerinden biri haline gelen Onedio, güncel haberlerin yanı sıra ilginç fotoğraf galerileri, çeşitli testler ve yüzünüzü güldürecek onlarca içerik barındırıyor.

Galerix
Türkiye'de ve dünyada gerçekleşen ilgi çekici olaylar ve ilginç konular ile ilgili çeşitli galerilere ulaşabileceğiniz Galerix saatlerce sıkılmadan gezebileceğiniz bir uygulama.

Zaytung
Mizahi, uydurma haberlerle gündeme gelen bir internet sitesi olan Zaytung'un mobil uygulaması ile de dünyada gerçekleşmeyen tüm gelişmelerden haberdar olacaksınız.

9Gag
Dünyanın en yaygın mizah sitelerinden biri olan 9Gag'de internet mizahı namına aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Scorp
Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen Scrop isimli sosyal ağ, kullanıcıların çeşitli konularda çektikleri videolar aracılığı ile paylaşımda bulunmalarına imkan veren bir platform.

musical.ly
musical.ly'nin içinde bulunan farklı ve eğlenceli ses efektleri sayesinde ilginç videolar oluşturabilir ve bu videoları isterseniz kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, isterseniz de Whatsapp ya da Messenger gibi uygulamalar ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Loading...