Sözcü Plus Giriş

Last Message uygulaması şarjınızın bittiğini arkadaşlarınıza duyuruyor

Last Message adlı Android uygulaması sayesinde akıllı cep telefonunuzun şarjının bittiğini arkadaşlarınıza mesaj yoluyla haber verebilirsiniz.

Güncellenme: 10:52, 18/05/2015
Last Message uygulaması şarjınızın bittiğini arkadaşlarınıza duyuruyor

Herkes şarjı bittiği için ufak da olsa bir tartışma yaşamış ya da haber veremediği için zor durumda kalmıştır. En gerekli olan anda arkadaşlarınız ya da eşiniz size ulaşamamış ya da şarjınızın az kaldığını ve telefonunuzun kapanmak üzere olduğunu kimseye haber verememiş olabilirsiniz. tr.fobito.com sizi bu dertten kurtaracak ve şarjınızın bittiğini haber veremediğiniz için yaşadığınız tüm aksaklıkların önüne geçecek bir uygulamayı tanıttı.

Last Message uygulaması, telefonunuz şarjınızdan dolayı kapanırken sizin yerinize son bir çırpınışla otomatik olarak dilediğiniz kişilere, önceden ayarladığınız bir mesajı gönderen bir uygulama. Üstelik kısa mesaj atmak istemezseniz Facebook'tan da mesaj gönderebiliyor ya da Twit atabiliyorsunuz.

Last Message uygulamasını kullanmak için, uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefonunuza yükledikten sonra ilk yapmanız gereken uygulamayı çalıştırıp “The phone is leaving me …” yazısını silip yerine istediğiniz mesajı yazmak. (örneğin, şarjım bitiyor beni merak etme) Ardından e-posta, mesaj, Facebook ya da Twitter simgelerinden birini seçerek mesajın hangi yolla iletileceğine karar vermiş oluyorsunuz.

Bu ayarlamayı da yaptıktan sonra Add Contact butonu ile mesajın gönderileceğini kişileri seçerek şarjınızın bittiğini kimlere haber vereceğini belirlemek.

Bunu da belirledikten sonra uygulamanın ana ekranına dönüp “When my battery is at” sekmesinden bataryanız yüzde kaçın altına indiğinde mesaj gönderileceğini belirleyin.

Tüm bu ayarlarınızı tamamladıktan sonra uygulamayı ana ekrandaki ON tuşu ile aktif hale getirerek gönül rahatlığı ile telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklamlı versiyonu ücretsiz olan Last Message uygulamasının içerisinde yer alan SHOP bölümünden dilediğiniz özellikleri de satın alabiliyorsunuz.