Mortal Kombat X sınırları zorlayacak

Mortal Kombat X bilgisayarınızı ve sınırlarınızı zorlayabilir.

Mortal Kombat X sınırları zorlayacak

Bu oyun bilgisayarlarınızı zorlayabilir

Kanlı dövüş sahneleri ve ilginç hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Mortal Kombat X, beklenen vahşi kahramanı Reptile'ı duyurmasının ardından, PC platformlarında oyunu oynamak isteyenlere, gerekli sistem gereksinimlerini sundu.

NetherRealm Studios ve Showtime Studios'un ortak projesi olan Mortal Kombat X, PC tarafından bazı oyuncuları zorlayabilir. Geçtiğimiz aylarda NetherRealm Studios'un geliştirdiği oyun, firmanın gerçekleştirdiği yayın ile 40 dakika boyunca oynanmıştı. Oyuncuların bir çoğu, konsol tarafında değil de PC tarafından Mortal Kombat X'in dinamiklerini merak ediyordu.

Oyunun dövüş arenalarına bakacak olursak, artık oyundaki haritalar daha fonksiyonel bir hale gelmiş. Etrafımızdaki nesneleri direk rakibe fırlatabiliyoruz. Bu da karakter seçim ekranındaki varyasyonlar gibi, oyunda farklı stratejiler üretebilmemize olanak sağlıyor. Bu özelliğin bir benzerini zaten geçtiğimiz sene çıkmış olan Injustice: Gods Among Us'ta görmüştük.

Oyuna bir de serinin eski oyunlarında olan koşma sistemi (dash) eklenmiş ki, bu da önemli bir başka gelişme. Yine bu özelliği kullanarak, farklı taktikler geliştirmemiz mümkün hale gelecek.

İşte oyunun açıklanan sistem gereksinimleri:

Minimum

OS: Windows 7/8/Vista 64-bit
RAM: 3GB
İşlemci: Intel Core i5-750 2.67GHz veya AMD Phenom II X4 965 3.4GHz
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5850
Sabit Disk: 25GB
DirectX: version 11

Taviye Edilen

OS: Windows 7/8 64-bit
RAM: 8GB
İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4GHz veya AMD FX-8350 4.0GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
Sabit Disk: 40GB
DirectX: Version 11

Loading...