Oppo Sevgililer Günü’ne hazırlanıyor

Oppo şimdi de Sevgililer Günü savaşında

Oppo Sevgililer Günü’ne hazırlanıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi ve ülkesinin önde gelen isimlerinden Oppo ilginç bir kampanya ile Apple’ın karşısına çıkmayı planlıyor. Oppo R5 adlı cihazlarının tasarımında ufak bir değişikliğe gideceği söylenen şirketin, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde rolü Apple’dan ve iPhone 6’dan çalmak istediği konuşuluyor.

Dünyanın en ince ikinci akıllı telefonu olarak bilinen 0.19 inç (4.85mm)’lik Oppo R5 telefon, küresel pazarda da Apple ile yarışa girmeye hazırlanıyor. Açıklamaya göre Çinli Oppo, Oppo R5’in kenarlarını özel bir altın malzemeyle kaplayarak çok daha şık ve ilgi çekecek bir işe imza atıyor.

Görünüşü ile direkt olarak iPhone 6’nın karşısında dikileceği söylenen Oppo R5’in diğer tasarım öğeleri ise sabit kalacakmış.

Oppo R5’in şık tasarımının yanısıra özellikleri de dikkat çekiyor. Cihaz 64-bit Snapdragon 615 çip, 2GB RAM, 16 megapiksel ana ve 5 megapiksel ön yüz kamerası ile satışa çıkacak. Ürünün batarya değeri ise 2000mAh şeklinde. Oppo R5’i çekici kılan yanlardan biri de özel şarjı sayesinde yarım saat içinde yüzde 75 oranında şarj olabilmesi. Henüz ön siparişe açılmayan Oppo R5, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde satışta olacak!

Loading...