Sözcü Plus Giriş

İş yerlerinde çoğu zaman çalışıyor olsak da ara sıra sosyal medya hesaplarımızı takip edip, haber sitelerini ziyaret ederek kafa dağıtma ihtiyacı hissedebiliyoruz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu molalar sırasında patrona yakalanmamak! Zira işinizi savsakladığınızı düşünebilir…

Whatsapp'a bomba özellikler geliyor

Whatsapp’a bomba özellikler geliyor

Ev veya işyerinizde internet üzerinden sörf yaparken tarayıcılarınızda açık olan web sayfalarının başkaları tarafından görülmemesini isteyebilirsiniz. Chrome web taratıcısına entegre edeceğiniz “Panik Butonu” bu tür durumlar için en büyük yardımcınız olabilir.

Chrome Web Mağazası üzerinden tarayıcınıza indirebileceğiniz “PanicButton” eklentisi, tek bir tuşla tüm sekmelerin gizlenip daha sonra geri yüklenebilmesini sağlıyor. Dilerseniz bu özelliği parola koruması altına da alabiliyorsunuz.

Whatsapp'ta bilmediğiniz özellikler

Whatsapp’ta bilmediğiniz özellikler

Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra sağ üst köşede kırmızı ve üzerinde ünlem işareti olan bir buton beliriyor. Bu panik butonunun üzerine tıkladığınızda açık olan tüm sekmeler gizleniyor.

Aktif durumdayken yeşil renge dönüşen Panik Butonu için dilerseniz bir klavye kısayolu da ayarlayabilirsiniz. Eklenti varsayılan klavye kısayolu olarak F4 tuşu ayarlanmış şekilde kuruluyor. Siz daha sonra dilediğiniz tuş kombinasyonunu seçebiliyorsunuz… chip online

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more