Sözcü Plus Giriş

Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliği ile 21 Mart – 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Türkiye'nin dört büyük ilinde gerçekleştirilecek organizasyonlarla, futbol tutkusu doyasıya yaşanacak. Futbol oyunlarına gönül vermiş herkesin katılabileceği büyük organizasyon için geri sayım başladı.
Türkiye'de bir ilk olacak organizasyonda, futbol tutkunları çok farklı bir rekabet ortamında bir araya gelecek. İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir'de düzenlenecek ve binlerce oyun tutkununun takip edeceği etkinliklerle Türkiye PES Finalistini bulacak. Etkinlik alanlarında oyun dünyasının popüler yayıncıları, esporcuları ve pek çok sürpriz de katılımcıları bekliyor olacak. Her ilde pek çok mekanda yapılacak etkinliklerin son ayağı olan finallere ise İstanbul ev sahipliği yapacak.

Türkiye PES Finalistine, PES Dünya Finali'nin kapıları açılıyor! Birinci hem UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı heyecanına ortak olma, hem de maç öncesi bu benzersiz atmosferde yarışma şansı kazanmak ve kendi kaderini belirlemek için Berlin'e gidecek!

Katılım Şartları

Turnuva kayıtları 16 Mart'tan itibaren başlayacaktır. Kayıt bilgileri www.turkeygamefestival.com/pesligi adresi üzerinden duyurulacaktır.

Bölge finalleri etkinlik sitesinde belirtilen alanlarda, belirtilen tarihlerde yapılacaktır.

İstanbul'da yapılacak Türkiye finaline 4 bölge birincisi katılacaktır. (İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir)

Türkiye finaline katılacak kişilerin seyahat ve yemek masrafları Aral tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından gelecek finalistlerin konaklamaları Aral tarafından sağlanmayacaktır. Konaklamak isteyen kişilerin bu isteklerini 1 hafta öncesinden bildirmesi durumunda dönüş biletleri değiştirilecektir. Aksi durumda dönüş ile ilgili masraflar Aral tarafından karşılanmayacaktır.

İstanbul'da yapılacak finallerin yeri ve zamanı www.turkeygamefestival.com/pesligi adresi üzerinden duyurulacaktır.

Yayınlanma Tarihi:12:10,