Satya Nadella’dan mesaj var!

Microsoft’un yeni CEO’su Satya Nadella kullanıcılara mesaj gönderdi.

Satya Nadella’dan mesaj var!

Hatırlayacağınız üzere Satya Nadella ilk olarak göreve geldiğinde gerek Xbox gerekse Windows Phone'lar ile ilgili birtakım talihsiz açıklamalarda bulunmuştu. Satya Nadella Microsoft hakkında bu kez yeni açıklamalarda bulundu.

Başlangıç için kötü bir performans sergileyen CEO 2014 yılının ortalarına doğru başarılı işler gerçekleştirdi. Bunlardan biri de Office'in ilk defa Windows dışında çapraz platformlara çıkış gerçekleştirmesiydi.

Yeni CEO ABC kanalına konuk olarak katıldı ve birtakım açıklamalarda bulundu. Nadella; “Windows Phone için kesinlikle geri adım atmayacağız. Windows Phone ile ilgili birtakım çalışmalar gerçekleştirdik. Yenilikçi bir ürünle Windows Phone yatırımlarına desteği sürdüreceğiz.

Bu hiç kimse için bir sürpriz olmasın. Şirket olarak üstlendiğimiz görevleri sonuna kadar sürdürürüz. Nokia'nın Cihazlar ve Hizmetler Bölümünü satın almamızın bir amacı vardı. Bu birleşmeyle tüm Dünyadaki kullanıcılara yeni bir Windows Phone deneyimi sunacağız Bu deneyimin ismi de Windows Phone 10 olacak” dedi.

Loading...