Sözcü Plus Giriş

Sinirlerinizi zorlayacak Android oyunları

Bu Android oyunları çıldırtıyor! İşte Android cep telefonu veya tabletinizde oynayabileceğiniz, reflekslerinizi ve sinirlerinizi test edecek oyunlar...

Güncellenme: 11:15, 22/05/2015
Sinirlerinizi zorlayacak Android oyunları

Günümüzde mobil oyunlar en yaygın zaman öldürme yöntemlerinden biri. Pek çok vep telefonu ve tablet kullanıcısı trafikte, bir şey beklerken vakit geçirmek veya sadece kafa boşaltmak istediklerinde mobil cihazlarında oyun oynamayı tercih ediyorlar. Ancak kimi zaman öyle oyunlarla karşılaşıyoruz ki; oyuna başlamaya cesaret etmek hele de oyunu tamamlamak ya da oyunda ilerlemek çelik gibi sinirler ve bolca sabır gerektiriyor.

İşte tr.fobito.com'un hazırladığı, Android işletim sistemli cihazınızda oynayabileceğiniz ya da oynamak istemeyeceğiniz sinir bozucu oyunlar listesi…

Do Not Crash – Zıt yönlerde hareket eden araçların çarpışmasını engellemeye çalıştığınız bu oyunda reflekslerinizi test ederken sinirlerinize de hakim olamayabilirsiniz.

Amazing Brick – Adından da anlayacağınız gibi inanması güç ama bu oyunda bir tuğlayı yönetiyorsunuz. Amacınız tuğlayı mümkün olduğunca yükseğe taşımak.

Smash Hit – Kırıp döktüğünüz camlar ve kırılma sesleri ile rahatlayacak ancak bir haklarınızı yitirdikçe sinirleneceksiniz.

Threes! – Çok sevilen ve yaygınlaşan 2048 adlı oyunun 3 ve katları ile oynanan versiyonu olan bu oyunda kendi rekorunuzu kırmak için saatlerinizi harcayabilirsiniz.

Mr. Flap – Kısa sürede fenomen haline gelen Flappy Bird'ü andıran Mr. Flap adlı bu oyunda hareket eden engeller arasından sevimli kuşu geçirmeye çalışıyorsunuz.

Squiggle Racer: Moto Racing – Sinir bozucu bir yarış oyunu olan Squiggle Racer’de arabayı yönlendirmek gerçekten zor. Birçok farklı bölüm bulunan 8-bit tarzındaki bu oyunda tekrar tekrar denemekten deliye döneceksiniz.

The Impossible Game – Bir bölümü bitirmenin bile kimi zaman saatler sürebildiği bu oyun adeta ismiyle müsemma bir eğlence sunuyor. İmpossible Game, imkasız oyun anlamına geliyor.