Sözcü Plus Giriş

Smart AppLock ile Android uygulamalarınızı ayrı ayrı kilitleyebilirsiniz

Alternatif bir kilitleme uygulaması olan Smart AppLock ile Android cep telefonunuzdaki uygulamaları ayrı ayrı kilitleyebilirsiniz.

14:43 -
Smart AppLock ile Android uygulamalarınızı ayrı ayrı kilitleyebilirsiniz

Kimi zaman telefonunuzun ekran kilidi özelliği tüm şifreleme yöntemlerine rağmen ihtiyaçlarınızı karşılayamaz ve yetersiz kalabilir. Telefonunuzun ekran kilidini kullanmak ya da tüm telefonunuzu toptan kilitlemek yerine kimi zaman sadece belli uygulamaları kilitlemek isteyebilirsiniz. Örneğin arkadaşlarınızın kullandığınız sohbet uygulamanıza ya da sosyal medya uygulamalarınıza erişimini engelleme için sadece bu uygulamaları kilitleyip telefonunuzu huzur içinde arkadaşınıza devreebilirsiniz.

Ücretsiz bir uygulama olan Smart AppLock, telefonunuzda kullandığınız tüm uygulamaları tek tek şifrelemenize hatta telefonunuza gelen aramaları dahi bir şifre ile cevaplamanıza imkan veren bu uygulama sayesinde dilediğiniz uygulamaya şifre koyabiliyorsunuz.
Telefonunuzla arama yapılmasını, gelen aramaların cevaplanmasını, mesaj gönderilmesini ya da herhangi bir uygulamanın çalıştırılmasını şifreleyebildiğiniz Smart AppLock ile telefonunuz ile sizin yetkiniz dışında bir işlem gerçekleştirilemiyor.
Smart AppLock uygulamasını telefonunuza indirip yükledikten sonra varsayılan olarak 7777 şifresini girerek erişebildiğiniz uygulama ana ekranından “Uygulamalar” sekmesine dokunarak telefonunuzda yüklü olan uygulamalardan dilediğinizi seçerek şifrelemiş oluyorsunuz.

Eğer isterseniz uygulamanın yanında bulunan Fake seçeneğini de aktif ederek uygulamanın çalıştırılma anında uygulama çalışmayı durdurdu gibi bir hata mesajı göstermesini de sağlayabiliyorsunuz.

Smart AppLock uygulamasını telefonunuza indirip yüklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more