Sözcü Plus Giriş

Team Turquality Fanlarıyla Buluşuyor

Aral, GameEkstra ve Team Turquality Razer sponsorluğunda muhteşem bir etkinlikle ‘Team Turquality Fan’larını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Güncellenme: 14:28, 15/05/2015
Team Turquality Fanlarıyla Buluşuyor

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Aral, GameEkstra ve Team Turquality, e-spor tutkunlarının yıllarca unutamayacakları bir organizasyona hazırlanıyorlar. 2005 yılında kurulan ve e-spor takipçilerinin de yakından tanıdığı Team Turquality takımına gönül vermiş fanlara özel olarak hazırlanan etkinlik için geri sayım başladı. Team Turquality, 19 Mayıs Salı günü 13.00 – 18.00 saatleri arasında GameEkstra'da sevenleri ile buluşacak.

E-spor alanında Türkiye'de ve Dünya'da başarı elde etmiş Team Turquality, fanları ile doyasıya eğlenmek için geliyor. Etkinlik kapsamında fanlar, oyuncuları yakından tanıma fırsatı yakalarken, yapılacak küçük aktivitelerde keyifli zaman geçirebilecekler. Ayrıca fanlar ve Team Turquality ile yapılacak gösteri maçında kazanan katılımcılara Team Turquality Gaming House ziyaretinin yanı sıra Razer Naga Chroma Mouse ve Razer Chimaera Kulaklık hediye edilecek. Bu yanı sıra tüm katılımcılara ise Razer temalı sürpriz hediyeler verilecek.

Dünyaca tanınan oyun ekipmanları markası Razer'ın sponsor olduğu Team Turquality, bu ekipmanlarla sayısız başarıya imza atmış ve markayı bu güne kadar başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

Yayınlanma Tarihi:10:26,