Sözcü Plus Giriş

Vodafone Smart 6, akıllı telefon tutkunlarının peşinde olduğu en son teknolojileri 899 TL’lik çok uygun fiyatı altında bir araya getiriyor. Yalnızca yüksek donanımsal özelliklerle yetinmeyen Smart 6’da 1 yıllık Digiturk Play Süper Lig paketi ve Spotify gibi başka yerlerde bulamayacağınız çok özel fırsatlar da var.

Global Vodafone tecrübesiyle geliştirilen Vodafone Smart 6’nın yanında Vodafone Smart 6 serisinin iki üyesi daha tanıtıldı: Vodafone Smart Tab 6 tablet ve firmanın ilk giyilebilir ürünü Vodafone Watch 6. Kendisinden birazdan bahsedeceğimiz Smart Tab 6’nın fiyatı da 699 TL olarak belirlenmiş.

Vodafone Smart 6’da neler var?

5,5 inç’lik bir telefon olan Vodafone Smart 6, Full HD ekran çözünürlüğü sayesinde tatmin edici, keskin görüntüler sunuyor. 8 çekirdekli 1,5GHz Qualcomm işlemcisi ve 2GB RAM kapasitesi sayesinde oyunlarda, videolarda ve çoklu görev işlevlerinde akıcı bir deneyim sunan telefon, 16GB dahili depolama alanı ve microSD’yle genişletilebilme (128GB’a kadar) seçeneğine sahip.

İnceliğiyle dikkat çeken Vodafone Smart 6, zarif olduğu kadar hafif de. 151 gramlık telefon, gövdesine 13 megapiksellik arka ve 5 megapiksellik kameraları sığdırmış. 3.000mAh pil kapasitesi bulunan Smart 6’yı şarj ederken saatlerce beklemeniz gerekmiyor, çünkü cihaz Qualcomm’un Quick Charge teknolojisi sayesinde hızlı şarj oluyor.