Sözcü Plus Giriş

WhatsApp’te Birini Takip Etmenin Yolu: WhatsDog!

Teknoloji çıktı mertlik bozuldu. Eskiden hararetli tartışmalara sebep olan “şu ekran kilidini açta mesajlarına bakayım” tartışması WhatsDog ile tarih oldu.

Güncellenme: 17:30, 07/05/2015
WhatsApp’te Birini Takip Etmenin Yolu: WhatsDog!

Çıkarılan mavi tik ile birçok yuvayı yıkan WhatsApp sevenler ocağına WhatsDog ile incir ağacı dikmeye devam ediyor. WhatsDog her ne kadar WhatsAppentegreli bir uygulama olsa da birebir WhatsApp ile bir ilişkisi yok.

Nedir bu WhatsDog?

WhatsDog yukarıda da belirttiğim gibi birçok kişinin ilişkisinin bitmesine sebep olan ilişkilerde yaşanan güven çatlağını biraz daha çatırdatan bir uygulama.

WhatsDog ‘da sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm Whatsapp hareketlerini takip etmeniz mümkün. Bu takip tabi ki takip ettiğiniz kişinin mesajlaşmalarını okumak olarak değil WhatsApp‘te ne zaman çevrim içi olup olmadığı ve ne kadar çevrim içi kaldığı konusunda.
Uygulamaya girdiğiniz tarihten itibaren takip etmek istediğiniz numara hakkında size veriler sunan WhatsDog, takip ettiğiniz numaranın online olması ile sizi uyarıyor. Uygulama hakkında en çok şikayet edilen konu ise uygulama içi çıkan ve can sıkıcı olan reklamlar. WhatsDog bu sorunu 10 TL ile çözmenizi de mümkün kılıyor.