Sözcü Plus Giriş
GALERİ En garip seks kazaları 24 Mayıs 2015 06:39
1 İster inanın, ister inanmayın, tek gecelik veya hayatının aşkıyla olsun, insanlar sevişirken bir takım kazalar geçirebiliyorlar...
2 Hem de ne kazalar! İşte şaşırtan seks kazaları...
3 BATMAN ZOR DURUMDARoma'da 50 yaşındaki bir İtalyan, 26'lık sevgilisini "Batman" kılığına girerek etkilemek istedi. Adam önce genç sevgilisini ellerinden karyolanın parmaklıklarına kelepçeledi ve gözlerini bağladı.
4 BATMAN ZOR DURUMDABatman kılığında gardırobun üstüne çıkıp, oradan sevgilisinin üzerine atlamayı tasarlıyordu. Hayali hayli geniş aşığın planları tutmadı.
5 BATMAN ZOR DURUMDADolabın üzerinden yere çakıldı ve bayıldı. El ve gözleri bağlı genç sevgili, saatlerce "imdat" diye bağırdı. Sonunda eve gelen polis ve itfaiye ekipleri, "ne olduğunu anlamak" için çok çaba sarfetti.
6 ARABADA AŞK ÇOK ZORGenç bir çift, otomobil içinde aşk yapmak için Roma'nın karanlık parklarından birini seçti. Sevişmenin en ateşli anında adamın bacağı, vitese çarptı.
7 ARABADA AŞK ÇOK ZORÇift, sevişirken araç yavaş yavaş hareket etmeye başladı ve gitgide hızını artırarak yokuşun aşağısında tıka basa dolu bir fast food dükkanından içeri girdi.
8 KEMİK KIRAN AŞIKLARFransa'da bekarlığa veda gecesinin hemen bitiminde ihtirasla birbirlerine saldıran bir çift, işi öylesine ileri götürdü ki, 29 yaşındaki kadının sevişme sırasında kasık bölgesindeki kemikleri kırıldı. Genç kadın, ertesi günkü nikah törenine ancak tekerlekli sandalye ile katılabildi.
9 OMURU KİLİTLENDİİngiltere'de, ikisi de evli olan bir çift, kaçamak yapmak için en uygun mekan olarak otomobili seçti.
10 OMURU KİLİTLENDİAncak araba hayli küçük ve dardı. Mekandaki bu sorunlar, beklenmedik bir kazaya neden oldu. Adamın omurunda birdenbire bir kilitlenme meydana geldi.
11 OMURU KİLİTLENDİHiç hareket edemeyen adam, koltukta kaskatı kaldı. Hareket ettiğinde çok büyük acı çekiyordu. Böylesine ‘‘uygunsuz'' durumdaki çifti, olay yerine gelen itfaiye ekipleri, aracın kaportasını keserek kurtarabildi.
12 OMURU KİLİTLENDİAdam hastaneye kaldırılırken eşini aldatan kadın, olaydan sonra "Arabasının başına gelenleri kocama nasıl açıklayacağım" demekle yetindi.
13 SIKIŞAN YÜZÜKBir Amerikalı adam penisine sıkışan penis yüzüğü nedeniyle biraz sıkıntılı anlar yaşadı. 20 cm.lik çelik yüzük ev yapımıydı ve sıkıştıktan sonra adam tıbbi yardım için hastaneye gitmek zorunda kaldı.
14 SIKIŞAN YÜZÜKÜrolog Dr Jordan Moskoff, yüzüğü kesti ancak öncesinde adama penisinin de gerekirse kesilebileceğine dair bir feragat kağıdı imzalattı. Sonunda her şey yoluna girdi ve adam kurtuldu.
15 ELEKTRİK AKIMINA KAPILIP CAN VERDİPennsylvania’lı 29 yaşındaki Kirsten Taylor, yatak odasında kocasıyla yaptığı bir deneme sonunda elektrik akımına kapılarak feci şekilde can verdi.
16 ELEKTRİK AKIMINA KAPILIP CAN VERDİÖldüğü gece çift, kadının göğüs uçlarına elektrik veren kıskaçlar takıp gücü açıp kapıyordu.
17 ELEKTRİK AKIMINA KAPILIP CAN VERDİTaylor’un kocası yıllardır bu tarz şeyler denediklerini ve o geceye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını açıkladı.
18 OYUN KONSOLUNDAN GELEN ORGAZM SORUNU24 yaşındaki İngiliz bir kadın, “ısrarcı genital uyarılma bozukluğu” ndan şikayetçiydi. İngiliz gazetesinin haberine göre Amanda Knowles, Nintendo Wii Fit tahtası üzerinde oynarken tahtanın üzerine düştü.
19 OYUN KONSOLUNDAN GELEN ORGAZM SORUNUDüşünce yanlış yerdeki bir siniri büküldü ve ondan sonra en ufak bir titreşimde tahrik olmaya başladı.
20 OYUN KONSOLUNDAN GELEN ORGAZM SORUNUBunun tedavisi olmadığını söyleyen kadın, sorunu derin derin nefes alarak kontrol etmeye çalıştığını belirtti.
21 SEVİŞİRKEN KAFASINA AVİZE DÜŞTÜAvustralyalı bir kadın iş için gittiği bir gezide otel odasında sevişiyordu. Ancak tavana asılı cam avizenin ilişki esnasında kadının üzerine düşmesiyle olanlar oldu.
22 SEVİŞİRKEN KAFASINA AVİZE DÜŞTÜKafasına çarpan lamba kadının yüzünde ve ağzında yaralanmaya yol açtı.
23 ERKEK ARKADAŞIYLA OTOMOBİLDE SEVİŞİRKEN ÖLDÜThe Mirror’ın haberine göre; erkek arkadaşıyla sevişen bir kadın, içinde bulundukları araç Kuban Nehri’ne yuvarlanınca boğularak can verdi. Otomobildeki adam camı kırarak kurtuldu.
24 ERKEK ARKADAŞIYLA OTOMOBİLDE SEVİŞİRKEN ÖLDÜPolis memuru Natalya Smyatskoy, “Muhtemelen alkolden ötürü kadına zamanında müdahale edemedi. Olay mahallinde çok sayıda içki şişesi bulundu” dedi. Araç nehirden çıkarılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
25