Sözcü Plus Giriş

FBI: Pitt’e soruşturma açmayı değerlendiriyoruz

Amerikan Federal Soruşturma Bürosu FBI, ABD'li oyuncu Brad Pitt'in uçakta çocuklarına şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili olarak soruşturma başlatmayı değerlendirdiğini açıkladı.

Sozcu.com.tr
16:54 -
FBI: Pitt’e soruşturma açmayı değerlendiriyoruz

Angelina Jolie bu hafta çocuklarına karşı babalık görevini yerine getirmediğini söyleyerek Pitt’e boşanma davası açmıştı.

Ünlülerle ilgili haberleriyle bilinen TMZ haber sitesi, Pitt’in birkaç gün önce bir özel uçakta, “çocuklarına bağırıp şiddet uyguladığını” öne sürmüştü.
PİTT323324BBC Türkçe’nin haberine göre FBI’dan yapılan açıklamada, “ABD’nin yargılama yetkisinin geçerli olduğu sınırlar içinde bulunan ve Brad Pitt ile çocuklarını taşıyan uçaktaki iddialarla ilgili olarak federal düzeyde bir soruşturma başlatıp başlatmama konusunda incelememiz devam ediyor” denildi.

Pitt, Angelina Jolie’nin karısının şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açmasından sonra açıklamasında “çok üzgün” olduğunu söylemiş ve çocuklarının mahremiyetine saygı gösterilmesini istedi.

41 yaşındaki Jolie’nin altı çocuğunun velayetini almaya çalışacağı ve 52 yaşındaki Pitt’e çocukları görme hakkı vermeyi düşündüğü belirtiliyor.

A4A6S6S6SS
Son güncelleme: 17:15 23.09.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more