Michael Jackson hakkında yeni bir taciz iddiası: Yazdığı notlar ortaya çıktı

Popun kralı Micheal Jackson hakkında ortaya atılan çocuk tacizi iddialarına bir yenisi daha eklendi. 12 yaşındayken ünlü şarkıcının tacizine maruz kaldığını iddia eden kadın, Jackson'ın sus payı olarak ailesine 900 bin dolar ödediğini belirtti.

Michael Jackson hakkında yeni bir taciz iddiası: Yazdığı notlar ortaya çıktı

Jane Doe ismiyle dava açan kadın, Jackson’ın kendisine gönderdiğini iddia ettiği notları kanıt olarak mahkemeye sundu.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, kargacık burgacık bir el yazısı ile yazılan notlarda Jackson küçük kıza ‘onun için deli olduğunu’ yazmış. Tüm notların sonunda “Michael ya da MJ” imzası bulunuyor.

mj23
Bir notta, “Sevgililer günü fotoğrafın çok orijinal ve tatlı. Seni çoook seviyorum ve konuştukça seni daha çok sevmemi sağlıyorsun. Senin için deli oluyorum. Sevgilerimle, Monopoly Kralı” yazıyor.

Jackson’ın yazdığı iddia edilen bir başka notta ise, küçük kızla konuşmayı “gerçekten çok sevdiği” yazarken, kızın “Monopoly oynayamadığı” belirtilmiş. Not şöyle bitiyor: “Ama seni seviyorum ve çok özlüyorum. Sevgilerimle, Michael.”

mj24
Son notta ise, “Lütfen beni görmeye gel. Annen ve baban iyi insanlar. Hoşçakal. Seni çoooook seviyorum. M.J.” yazıyor.

Jane Doe aynı zamanda şarkıcının kendisine sus payı olarak gönderdiğini iddia ettiği çekleri de ortalığa döktü.

Şimdi 40’lı yaşlarında olan kadın, Jackson’ın kendisini taciz etmeye 1986 yılında, annesiyle beraber şarkıcının Hayvenhurst’deki malikanesini turist olarak ziyarete gittiği sırada başladığını belirtiyor.

Jackson'ın ünlü malikanesi Neverland'de 2003 yılında çekildiği iddia edilen bir video geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Görüntülerde Jackson'ın çocuklara ait fotoğraflardan koleksiyon yaptığı ortaya çıkmıştı.

Jackson’ın ünlü malikanesi Neverland’de 2003 yılında çekildiği iddia edilen bir video geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Görüntülerde Jackson’ın bir odada çocuklara ait fotoğraflardan koleksiyon yaptığı ortaya çıkmıştı. Odadan çıkanlar arasında “Evde Tek Başına” serisinin çocuk oyuncusu olarak ünlenen aktör Macaulay Culkin’in fotoğrafı da vardı.

Magazin sitesi TMZ’ye Jackson’ın, kendisini ve annesini ‘şeker bölümünü’ göstermek üzere evine davet ettiğini anlatan kadın, ünlü yıldızın cinsel organını okşadığını, sonra kendisini öpmeye başladığını ve en sonunda kendisine tecavüz ettiğini anlattı. Doe, cinsel istismarın 15 yaşına kadar devam ettiğini belirtiyor.

İLK KADIN

Doe, Jackson’ın kendisini taciz ettiğini öne süren ilk kadın. Bugüne kadar Jackson tarafından istismara uğradığını iddia eden isimlerin tamamı erkekti.

Doe’nun avukatı müvekkilinin küçükken daha çok bir erkek çocuğuna benzediğini ifade ediyor ve ünlü yıldız tarafından gönderilen çeklerin sağlam bir delil olduğunu belirtiyor.

mj26Michael Jackson hakkında 20 kişi tarafından açılmış cinsel istismar davası bulunuyor. Bu davaların 200 milyon dolar değerinde olduğu söyleniyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...