Sözcü Plus Giriş

Netanyahu ‘dünyanın en fazla korunan insanı’ oldu

İsrail Başbakanı Netanyahu, BM Genel Kurulu için gittiği New York’ta tuvalete 20 koruma eşliğinde giderek, ‘yoğunluğa’ neden oldu.

21:14 -
Netanyahu ‘dünyanın en fazla korunan insanı’ oldu

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, New York'taki temasları sırasında 40 kişilik kalabalık bir koruma ordusu eşliğinde gezdi. Korumalarını bir an olsun yanından ayırmayan Netanyahu, tuvalete bile onlarla gitti. Ancak Netanyahu'nun tuvalete gitmek için uyguladığı bu güvenlik önlemi ‘kimilerince' abartılı bulundu.

Sputnik Türkiye’nin New York Post'a dayandırdığı habere göre, eşi Sara ile birlikte Sherry-Netherland Oteli'nde verilen bir yemeğe katılan Netanyahu'ya 20 koruma eşlik etti.

Gazeteye bilgi veren bir görgü tanığı “Yaklaşık 20 güvenlik görevlisi Bibi'yle birlikte tuvalete gitti, çok azı da tuvalete girdi. Biri kapıyı korudu, diğerleri ise silahlarını kaldırıp etten duvar ördüler ki hiç kimse tuvalete girmesin hatta yaklaşamasın. Bibi, herhalde dünyanın en fazla korunan insanıdır” dedi.

İLGİLİ HABERİsrail Başbakanı Netanyahu'dan Türkiye'yi çok kızdıracak sözlerİsrail Başbakanı Netanyahu’dan Türkiye’yi çok kızdıracak sözler

Son güncelleme: 21:16 26.09.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more