Sevgilisinin sadakatini ölçmek isteyen kadın bakın neyle karşılaştı

ABD'de erkek arkadaşının sadakatini ölçmek için Youtube kanalı "To Catch a Cheater"a başvuran Stephanie adlı bir kadın, gördükleri karşısında adeta şoke oldu.

Sevgilisinin sadakatini ölçmek isteyen kadın bakın neyle karşılaştı

Stephanie, erkek arkadaşı Michael’ın ona sadık olup olmadığını anlamak için “To Catch a Cheater” (Aldatanı Yakalamak) adlı Youtube kanalıyla iletişime geçti. Kanal da Stephanie’nin sevgilisi için bir mizansen hazırladı.

Buna göre; vücüt hatlarını yansıtan dar bir pantolon ve body giyen Lisa adlı bir kadın, süpermarkette Michael’a yaklaşıyor ve vücudunun harika olduğunu söylüyor. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; tüm bu anlar ise Stephanie’ye izletilmek üzere gizli kamerayla kaydediliyor.

Lisa’nın tuzağına düşen Michael, kadının “kalçalarıma dokunmak ister misin” teklifine şaşırarak, “evet” yanıtı veriyor. Bu arada Stephanie, süpermarkette sevgilisiyle Lisa arasında yaşanan ‘kur seanslarını’ izliyor.

Bir noktada Lisa, Michael’a bekâr olup olmadığını soruyor. O da “biriyle görüşüyorum ama o kadar da ciddi değil” diye yanıt veriyor.

Stephanie duyduklarına inanamıyor ve “Beni hasta ediyor. Bir daha yüzünü görmek istemiyorum” diyor.

Stephanie’yi hayal kırıklığına uğratan video, şimdiye kadar 60 binden fazla görüntülendi. Erkeklerin çoğu Michael’ın halinden anlayan yorumlar yaptı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...