Yeni teknoloji ‘dev’lerle seks fantezisini büyütüyor, çünkü…

'Dev'lerle seks yapmak isteyen erkekler, bu fetişlerini hayata geçirmek için internet ve yeni teknolojiye başvurmaya başladı. Zira, bu fanteziyi gerçekleştirmenin gerçek hayatta bir karşılığı bulunmuyor.

Yeni teknoloji ‘dev’lerle seks fantezisini büyütüyor, çünkü…

Yayın hayatına dijital ortamda devam eden İngiliz The Independent gazetesinin haberine göre; Photoshop ve video düzenleme programları, erkeklere ister amatör, ister profesyonel olsun, çeşitli ortamlarda dev kadın fotoğrafları ve videoları yayınlama olanağı sağladı.

‘Makrofili’ tabiri, kendilerinden aşırı büyük insanlarla seks yapma arzusu taşıyan insanları anlatmak için kullanılıyor.

Makrofil topluluklarının çok çeşitli olduğunu söyleyen Dr. Mart Griffiths, Psychology Today dergisine yaptığı açıklamada, “Bazı makrofiller kendilerinden birkaç metre büyük, bazıları ise yüzlerce metre büyük insanları tercih ediyor” dedi.

Bu ‘parafili’nin (bir kişinin yoğun fantezi, anormal arzular içinde bulunmasını tanımlayan psikoloji terimi) son 10 yılda artmasının nedeninin İnternet’in bu hali yaratıp kolaylaştırmada önemli rol oynamasından kaynaklanıyor.

Griffiths, “Parafili tamamen fantezi temelli olduğu için, makrofillerin cinsel tatmin edindikleri materyallerinin büyük bir kısmı İnternet’e konuyor ve burada dağıtılıyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...