Sözcü Plus Giriş

ALES ve KPSS kuyruğu kampüs dışına taştı!

Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi'nde bulunan ÖSYM Merkezi önünde, KPSS ve ALES adaylarının başvuru kuyruğu kampüs dışına taştı.

Güncellenme: 17:54, 30/03/2016
ALES ve KPSS kuyruğu kampüs dışına taştı!

İzmit”te, 2016 KPSS ve ALES’e girecek olanlar Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi’nde bulunan ÖSYM merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. ALES ve KPSS başvuru kuyruğu kampüsün dışına taştı.

Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi’nde bulunan ÖSYM Merkezi önünde, KPSS ve ALES adaylarının başvuru kuyruğu kampüs dışına taştı. FOTO: DHA


Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi (ALES) sınavı için bugün son gün olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için de başvuruların yarın sona erecek olması nedeniyle başvuru yapmak isteyen adaylar Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi’nde bulunan ÖSYM Merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Sınava girmek isteyenlerin oluşturduğu kuyruk kampüsün dışına taştı. Uzun süre ayakta bekleyenler bahçe duvarlarının kenarına oturarak dinlenmeye çalıştı. Sınava girmek isteyenler uzun bir bekleyişin ardından başvurularını yaptı. DHA

Yayınlanma Tarihi:17:31,