ÖSYM Uzman Yardımcılığı sınav sonuçları internette

ÖSYM’de açılan uzman yardımcılığı kadrosu için yazılı sınava giren adayların sınav sonuçları açıklandı.

ÖSYM Uzman Yardımcılığı sınav sonuçları internette
ÖSYM Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları açıklandı ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar belli oldu.

ÖSYM'de açılan uzman yardımcılığı kadrosu için yazılı sınava giren adayların sınav sonuçlarının ilan edildiği açıklandı.

27 Aralık 2015 tarihinde yapılan ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınavı sonuçları belli oldu. Sırada sözlü sınav var. Yazılı sınavı geçen adaylar sözlü sınava katılacak.

Söz konusu açıklamaya göre adaylar aşağıdaki bağlantı ile ulaşabilecekleri sonuç sayfasında TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yapıp yazılı sınavı geçip sözlü sınava katılmaya hak kazanıp kazanmadıklarını öğrenebilirler.

İşte 2015 ÖSYM Uzman Yardımcılığı Sınavı Sonuçları ve ÖSYM'nin duyurusu:

ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçları için tıklayınız

” 27.12.2015 tarihinde yapılan; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcılığı yazılı sınavına giren adaylar, sınav sonuçları ile sözlü sınav tarih ve saatlerine aşağıdaki bağlantıdan erişebilecektir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazananların, belirtilen tarih ve saatte ÖSYM Başkanlığı Bilkent/ANKARA adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların, 26 Ocak – 05 Şubat 2016 tarihleri arasında, kendi el yazıları ile yazılmış özgeçmişleri ile lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını veya noter onaylı suretini şahsen veya posta yolu ile ÖSYM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına ulaştırmaları gerekmektedir. (İsteyen adaylar, lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını ibraz ederek ÖSYM Başkanlığına bir örneğini onaylatabilecekler, onaylı örneği ve özgeçmişleri ile birlikte belirtilen tarihe kadar şahsen ÖSYM'ye teslim edebileceklerdir.)”

Loading...