Sözcü Plus Giriş

Araçları yeniden şekillendiriyorlar

Araçları yeniden şekillendiriyorlar

Güncellenme: 12:12, 27/02/2016
Araçları yeniden şekillendiriyorlar

Yusuf ÇINAR ÇORUM,(DHA)- ÇORUM`da faaliyet gösteren bir firma, yeni ya da eski her türlü aracın iç ve dış dizaynını yeniden yaparak kullanıma sunuyor.
Firmanın Genel Müdürü Dinçer Zorlu, 37 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, "Hurda otomobilleri bulup yeniden yürütüyoruz, hayat veriyoruz. Müşterilerimizin zevklerine göre hareket edip bu araçları dizayn ediyoruz. Araçların maliyetleri yapılan hizmetlere göre 10 bin liradan 120 bin liraya kadar çıkıyor. Hurda bir otomobili düşünün biz onu yeni bir hale getiriyoruz. Müşterimize özel zevklerini soruyoruz. Nargile setinden, tavla setine, gramofon dahi yerleştiriyoruz. İsteyen olursa açılıp kapanan masa yerleştiriyoruz. Genellikle oto kiralama firmalarından geliyor bu tür talepler. VIP müşterileri için araçlarının iç ve dış dizaynlarını kendi isteklerine göre yaptıyorlar" dedi.
Türkiye`nin dört bir yanından yoğun bir talep geldiğini söyleyen Dinçer Soylu, "İşimizi severek yapıyoruz. Özellikle vosvoslara karşı yakın ilgi gösteriyoruz. Vosvoslar bizim ilham kaynağımız" diye konuştu. 
DHA