Sözcü Plus Giriş

Darbeci askerlerin çakma üstleri dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast yapmak için Marmaris'e giden 17 kişilik TİM'den 16'sı yakalandı. Yakalanan askerlere üst baş alındı. Askerlere alınan tişörtlerin son derece lüks markaların çakmaları olması dikkat çekti. Gözler tekrar Çin'den sonra dünyanın en büyük sahte ürün pazarı olan Türkiye'deki sahte ürün pazarına çevrildi.

Sozcu.com.tr
11:39 -
Darbeci askerlerin çakma üstleri dikkat çekti

Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast düzenlemek için giden darbeci askerin giydikleri çakma ürünler dikkat çekti. 16 Temmuz’dan beri kaçak olan darbeci askerlerin üstlerine alelacele çakma ürünler alındı. Türkiye’de çakma ürünlere ulaşmanın son derece kolay olması dikkat çekiyor.

f1
Suikast timinin komutanı Kuzu hain planları itiraf etti.
darbeci-1
Darbeci askerlere ünlü bir Fransız firmasının çakma üstleri giydirildi.
h22h2hh212h
Sozcu.com.tr’ye konuşan  TÜSODER Başkanı Rıdvan Yıldız çakma ürün satan ve alanların vergi geliri anlamında devleti büyük zarara uğrattıkları belirtildi. Yıldız, “Çakma ürünlerin ülkeye zararı çok büyük. Devletin kasasına gidecek para kimlere gidiyor belli değil. Çakma pazarına büyük oranda terör örgütleri hakim. Alınan çakma ürünler onlara finansman olarak gidiyor.” diye konuştu.

Çakma ürünlere verilen para ile kaliteli yerli giysiler alınabileceğini de belirten Yıldız aldıkları orijinal ürünün sahte çıkarsa vatandaşları hakem heyetine gitmeleri konusunda uyardı.

darbeci-2

İLGİLİ HABERSuikastçı askerler yakalandıSuikastçı askerler yakalandı

İLGİLİ HABERMarmaris'te 7 darbeci yakalandıMarmaris’te 7 darbeci yakalandı

Son güncelleme: 13:34 01.08.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more