İskoç milyarder de ‘Bodrum bodrum’ dedi

İskoç Lordu Irwine Laidlaw'ın ultra lüks yatı 'Sea Walk', Bodrum'a gelerek, Yalıkavak Mahallesi'ndeki Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi. Laidlaw, yakınlarıyla denize girip, su sporları yaptı. Suudi Arabistan Prensi Velid bin Talal, Rus oligark Roman Abramoviç ve Hollywood yıldızı Willem Dafoe'nin de sevdiği tatil yerleri arasında bulunan Bodrum'a İskoç milyoner de uğradı. Yerli tatilcinin dilinde olan MFÖ'nün efsane 'Bodrum Bodrum' şarkısını artık onlar da söylemeye başladı...

İskoç milyarder de ‘Bodrum bodrum’ dedi

İskoç milyarder ve İskoçya Avam Kamarası’nın Muhafazakar Parti üyesi Lord Irwine Laidlaw, eşi Christine Laidlaw için yaptırdığı ‘Sea Walk’ isimli 35 milyon Euro değerindeki 68 metrelik ultra lüks yatı, bu sabah Yunanistan’ın Mikonos Adası’ndan Bodrum’a gelerek Yalıkavak Mahallesi’ndeki Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi.

dodooddo

Yarışlara katıldığı at ve otomobilleri, klasik otomobil koleksiyonu ve 750 milyon poundluk serveti ile adından sıkça söz ettiren Irwine Laidlaw’ın yatta eşi, kısı, damadı ve diğer yakınları ile tatil yaptığı öğrenildi.

RESIMID_2354333

Laidlaw, gün boyu yakınlarıyla yatın çevresinde yüzerken, kızı ve damadı jet-ski’ye binip, su sporları yaptı. Laidlaw’ın üzerinde helikopter pisti, iki yüzme havuzu, jakuzi, kütüphane sinema salonu, dört master kabini, su sporları merkezi, uydu bağlantısı bulunan ve dolu depo ile 8 bin mil yol kat eden ultra lüks yatı ‘Sea Walk’, yeri ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Bazıları yatın fotoğralarını çekti.

lyfglyfglyfglygflgf

Lord Laidlaw ve yakınlarıın üç gün Bodrum ve Gökova’nın cennet koylarında tatil yaptıktan sonra Yunanistan’ın Sömbeki (Simi) Adası’na geçecekleri öğrenildi.

BU KADAR BODRUM DEDİKTEN SONRA… 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...