Merrill Lynch’te görev değişikliği

Merrill Lynch Türkiye Ülke Müdürlüğüne Banu Başar atandı.

Merrill Lynch’te görev değişikliği

Merrill Lynch Türkiye Ülke Müdürü ve Türkiye Menkul Değerler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak Banu Başar atanırken Elif Bilgi Zapparoli ise Asya Pasifik Global Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Eş Başkanı oldu.

18 Ocak 2016 itibariyle Merrill Lynch Türkiye Ülke Müdürü ve Türkiye Menkul Değerler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaya başlayan Banu Başar, 2010 yılında Merrill Lynch İstanbul ofisinde Menkul Değerler AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı. Massachusetts Babson Üniversitesi Finans/Yatırımlar ve Uluslararası İşletme mezunu olan Başar, daha önce New York ve Türkiye'de birçok uluslararası şirkette görev aldı.

14 Ocak 2016 itibariyle BofA Merrill Lynch Asya Pasifik Global Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Eş Başkanı olarak atanan Elif Bilgi Zapparoli ise 2010 yılında Türkiye Ülke Müdürü olarak Merrill Lynch'te çalışmaya başladı. 2016 içerisinde Hong Kong'a yerleşecek olan Zapparoli, Merrill Lynch'in Global Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı stratejilerinin uygulanması, müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve şirket içerisinde işbirliğini güçlendirme alanlarında görev yapacak.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...