Şehidin yürek burkan hayat hikayesi!

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen havanlı saldırıda şehit olan 3 askerden biri Barbaros Yılmaz’ın evine şehit ateşi düştü. Anne-babasını 1.5 yaşında kaybeden şehidi hayat hikayesi ise yürekleri burktu.

Şehidin yürek burkan hayat hikayesi!

Astsubay olan babasını ve annesini 1,5 yaşındayken bir kazada kaybettiği belirtilen şehidin astsubay olmak istediği, girdiği sınavda da başarılı olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERHakkari'de hain saldırı: Üç şehit, beş yaralıHakkari'de hain saldırı: Üç şehit, beş yaralı

Şehidin halası Mukaddes Yılmaz'a ve kardeşi Burak Yılmaz'a, Barboros Yılmaz'ın şehadet haberi, Erdemli Kaymakamı Osman Taştan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Bilgin Gökhan, Üsteğmen Sercan Türedi, Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'dan oluşan heyet tarafından verildi.

tsk-3-askeri-sehit-edenlerin-hepsi-etkisiz-hale-getirildi-1477392/?utm_source=szc&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber">İLGİLİ HABERTSK: 3 askeri şehit edenlerin hepsi etkisiz hale getirildiTSK: 3 askeri şehit edenlerin hepsi etkisiz hale getirildi

Şehidin halası Mukeddes Yılmaz gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz, şehidin Erdemli veya Silifke ilçesine mi defnedileceğinin aile tarafından alınacak karar sonucu belirleneceğini söyledi.

Şehidin kardeşi Burak Yılmaz ise elinden ayırmadığı Türk bayrağıyla metanetini korudu  İHA

Loading...