10 bin kişi Cumhuriyet için yürüdü

Tekirdağ'da CHP teşkilatının Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında organize ettiği yürüyüşe, hafif yağmura karşın 10 bin kişi katıldı.

10 bin kişi Cumhuriyet için yürüdü

Tekirdağ’da CHP İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve merkez Süleymanpaşa Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yürüyüş düzenledi.

İLGİLİ HABERCumhuriyet Bayramı kutlamaları dünden itibaren başladıCumhuriyet Bayramı kutlamaları dünden itibaren başladı

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Cumhuriyet Yürüyüşü’ne CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,
14859515_10154607453984898_741239476_o

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, kentteki sivil toplum örgütleri ile her yaştan yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Köprübaşı Meydanı’nda toplanıp dev Türk bayrağı açan kalabalık, ellerinde meşaleler ve marşlar eşliğinde Hükümet Caddesi’nden geçip Cumhuriyet Meydanı yakınında bulunan tarihi belediye binasına kadar hafif yağmur altında yürüdü.

İLGİLİ HABERMüteahhitlerden görkemli Cumhuriyet kutlaması!Müteahhitlerden görkemli Cumhuriyet kutlaması!

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Hükümet Caddesi üzerinden geçen meşaleli grup görsel şölen oluştururken, civardaki vatandaşlar da alkış tutarak korteje eşlik etti.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Tarihi belediye binası önünde 10’uncu Yıl Marşı okuyup, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’, ‘Türkiye laiktir, laik kalacak’ diye slogan atan grup daha sonra dağıldı.  DHA

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...