Sözcü Plus Giriş

Angelina Jolie-Brad Pitt ayrılığı için güldüren yorum

Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık'ın, dünya magazin medyasının günlerdir konuştuğu Angelina Jolie-Brad Pitt ayrılığı için twitter hesabından yaptığı yorum geniş yankı buldu.

Turgut ERAT
Güncellenme: 12:03, 22/09/2016
Angelina Jolie-Brad Pitt ayrılığı için güldüren yorum

10 yıllık beralerliklerinin ardından 2014’de dünya evine giren ünlü Hollywood yıldızları Angelina Jolie-Brad Pitt önceki gün ayrılma kararı aldılar. ABD’li Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanacağı haberi dünya magezin dünyasına deyim yerindeyse bomba gibi düştü. 3’ü biyolojik, 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocukları bulunan çiftin ayrılık kararı Türkiye’de de en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

sirri-satitSAKIK’TAN OLAY YORUM

Ünlü yıldızların ayrılık haberine ise en çarpıcı yorum Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık’tan geldi. Sakık, Angelina Jolie’nin geçtiğimiz yıl Türkiye’ye yaptığı bir ziyarette, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile tokalaşırken çekilen bir fotoğrafını paylaşarak “Ah Ahmet abi ah! Brad ve Angelina evliliğinin yerle yeksan olmasına sebep bu karedir. Brad Pitt Ahmet Türk’ün karizmasına yenildi maalesef:)” dedi. Sakık’ın bu esprili açıklaması sosyal medyada en çok paylaşılan/beğenilen tweetlerden oldu.

sahİDRİS NAİM ŞAHİN’LE GÖRÜŞMESİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Angelina Joile’nin 2012 yılında yaptığı Türkiye ziyaretindeki protokol ziyareti de çok konuşulmuştu. Ünlü yıldız dönemin İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e ‘nezaket’ ziyaretinde bulunmuş, görüşmeye Bakan Şahin’in heyecanlı halleri damgasını vurmuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:56,