İstanbul’da lüks siteye IŞİD operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri terör örgütü IŞİD'e yönelik Başakşehir’de bulunan lüks bir siteye operasyon düzenledi.

İstanbul’da lüks siteye IŞİD operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Başakşehir’de önceden belirlenen adreslere operasyon yaptı. Operasyona Özel Harekat ve çok sayıda sivil ekip destek verdi.  Bayrampaşa’daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde buluşan ekipler, saat 02.30 sıralarında konvoy halinde Bayakşehir’e hareket etti.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

Önceden belirlenen adreslere dağılan polisler, özel harekat polislerinin desteğiyle operasyon yaptı. Sedef Sitesi’nde bir adrese gelen polis, uyarılara rağmen kapı açılmayınca koç burnu ile kapıyı kırmaya çalıştı. Bu sırada zemin katta bulunan adresin balkonundan içeri bakan polisler içerde şüpheli bir kişiyi gördü. Elinde polis bulunan polis “Yat yere” diyerek şahsı yere yatırdı. Polisler balkon camının kırarak içeri girip şüpheli kişiyi gözaltına aldı. Operasyonun içeriği hakkında bilgi verilmezken, çeşitli adreslerdeki aramalar sürüyor. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...