Sözcü Plus Giriş

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Efes 2016 Tatbikatı'nı birlikte izlediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı havalimanında uğurladıktan sonra, görüşmeler yapmak için İzmir'deki Başbakanlık Ofisi'ne geldi.
Dün gece İzmir'e gelen Başbakan Binali Yıldırım, Adnan Menderes Havalimanı'nda miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bugün sabah saatlerinden itibaren, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Seferihisar İlçesi'nde düzenlenen Efes 2016 Tatbikatı'nı izledi. Tatbikatın sona ermesinin ardından, Afrika ülkelerine gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Adnan Menderes Havalimanı'ndan yolcu eden Başbakan Yıldırım, Konak'taki Başbakanlık Ofisi'ne geldi.
BAŞBAKAN'I YANAĞINDAN ÖPTÜ
Başbakan Yıldırım, ofise gelişinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların yanına yürüyüp, tokalaştı. Bu sırada bariyerin arkasındaki vatandaşlardan biri uzanıp, Başbakan Yıldırım'ı sağ yanağından öptü. Başbakan Yıldırım da aynı şekilde karşılık verdi. Daha sonra Başbakanlık Ofisi'nin önüne gelip, burada bekleyen basın mensuplarıyla tokalaştı. Başbakan Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Toprak, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve basın kuruluşlarının temsilcileriyle yapacağı toplantılar için içeri girdi.

 

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more