Beş katlı binada çıkan yangın korkuttu!

Aydın'da beş katlı bir apartmanın son katında elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangında maddi hasar meydana gelirken, ev sahibi de dumandan etkilendi.

Beş katlı binada çıkan yangın korkuttu!

Yangın, Orta Mahalle 209 Sokak’ta bulunan 5 katlı Bebek Apartmanı’nın 5’inci katında çıktı. Yangın, Tülay Gümüş’e ait dairenin giriş kısmında bulunan çamaşır makinesinin bağlı olduğu prizde başladı. Gümüş, kızıyla birlikte evin salonunda otururken mutfağa gitmek için kapıyı açtığında evi kaplayan dumanı görünce, camı açarak çevredekilerden yardım istedi.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

Komşuların ihbar üzerine olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri dumandan etkilenen Tülay Gümüş’ü ve kızını evden çıkararak alevlere müdahale etti. Kısa sürede büyüyen yangının karşı daireye sıçramaması için önlem alındı. Alevlerle karşı karşıya kalan ve büyük korku yaşayan Gümüş ve kızını olay yerine gelen sağlık ekipleri sakinleştirdi. Dumandan etkilendiği de belirlenen Gümüş’e sağlık ekipleri tarafından olay yerinde müdahale edildi. Kısa süreli paniğin yaşandığı mahallede, yangın kısa sürede kontrol altına alındı.  DHA

 

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...