Sözcü Plus Giriş

BİTLİS İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sokaklarda uyuşturucu ve uyarıcı madde satanlara yönelik düzenlenen operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.
Bitlis Valiliği, kentte uyuşturucu ve uyarıcı madde satanlara yönelik İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube ekipleri tarafından yapılan opearasyonlarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi:
"Ekiplerimiz tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik planlı çalışmalar başlatılmıştır. Bu çalışmalar neticesinde, ilimizde ikamet eden bazı kişilerin 'uyuşturucu veya uyarıcı madde' kullandıkları ve bu maddeleri aynı zamanda başkalarına sattıkları yönünde bilgilere ulaşılmış ve şüpheliler ekiplerimiz tarafından takibe alınmıştır. Uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yürütülen planlı çalışmalar kapsamında 31.05.2016 günü sabah saatlerinde operasyon düzenlenmiş olup, bu operasyonlarda A.U. Y.A. B.S. ve S.S. gözaltına alınmıştır. Yapılan planlı operasyonlar neticesinde, 85.56 gr. eroin, 2.95 gr. metanfetamin maddesi ve 1.30 gr. toz esrar ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan 4 şüpheli, Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere intikal ettirilecektir."

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more