Sözcü Plus Giriş

Cadde ortasında kurşun yağdırdı

Cadde ortasında kurşun yağdırdı

Güncellenme: 16:45, 28/02/2016
Cadde ortasında kurşun yağdırdı

Durmuş SEVİNDİK ZONGULDAK, (DHA) – ZONGULDAK’ın Kilimli İlçesi’nde Uğur Cem A., tartıştığı arkadaşı 34 yaşındaki Nevzat Temel`e cadde ortasında tabancayla kurşun yağdırdı. Temel ağır yaralanırken, saldırgan olay yerinden kaçtı.
Dün gece birlikte alkol olan Uğur Cem A. ile arkadaşı Nevzat Temel, henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Uğur Cem A., bugün öğle saatlerinde Atatürk Caddesi üzerinde bir kahvede oturduğu sırada Nevzat Temel`in geçtiğini gördü. Uğur Cem A., kahveden çıkıp yolda yürüyen Temel`e, belinden çıkardığı tabancayla kurşun yağdırdı. Nevzat Temel kanlar içerisinde yere yığılırken, saldırgan olay yerinden kaçtı.
Başına ve sırtına isabet eden 2 kurşunla yaralanan Nevzat Temel, olay yerine gelen 112 Acil ambulansıyla ağır yaralı olarak kaldırıldığı Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde tedavi altına alındı. Hastaneye giden Temel`in yakınları gözyaşlarına boğuldu. Nevzat Temel`in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken polis ekipleri kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
DHA