Cinayet polisin gözleri önünde işlenmiş!

Adana'da bar çıkışı yaşanan silahlı çatışmanın görüntülerinden çok çarpıcı bir detay daha ortaya çıktı. O anlarda bir polis aracının da olay yerinde bulunduğu ve polislerin cinayete şahit oldukları anlaşıldı.

Cinayet polisin gözleri önünde işlenmiş!

Çukurova, Beyazevler mahallesinde 26 Ekim gecesi sevgilisi B.K ile kaldırımda yürürken 2 kişinin silahlı saldırısıyla kafasından vurulan Kürşat S., hayatını kaybetmişti. Olay anına ait ortaya çıkan görüntülerde bir polis ekibinin yaşanan çatışmaya saniye saniye tanık olduğu ortaya çıktı.

 

Ajansların servis ettiği kamera kayıtlarında; çiftin kaldırımda yürüdüğü sırada tam karşılarında tepe lambaları sönük vaziyette bir polis aracının olduğu görülüyor. Daha sonra Kürşat S.’nin silahını çekip havaya ateş açmasıyla birlikte harekete geçen polisler, olay yerine doğru yaklaşıp, park halindeki diğer araçların yanında duruyorlar.

Aynı saniyelerde bar çalışanları Cihan O. ile Murat U. isimli iki kişi, Kürşat S’ye ve yanındaki arkadaşlarına doğru ateş açarak koşmaya başlıyor. Üst üste silahların patladığı o anlarda polis ekibi tepe lambaları sönük durumda beklemeye devam ediyor.

Çatışmanın ardından Kürşat B.’nin kanlar içinde yer kaldığını gören saldırganlar ve orada bulunanlar panik içinde koşturmaya başlayınca ekibin tepe lambalarını yakıp araçtan inmesiyle görüntüler sona eriyor.

Cinayetle ilgili soruşturma sürerken; olaya karışan Murat U, Cihan O, Abdullah T. ve Ramazan G’yi yakalandı. Sorguları tamamlanan zanlılardan Cihan O. ile Kürşat S’nin başına ateş eden Murat U. tutuklandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...