Sözcü Plus Giriş

CLK Uludağ Elektrik hizmet binası törenle açıldı

CLK Uludağ Elektrik hizmet binası törenle açıldı

Güncellenme: 21:32, 24/03/2016
CLK Uludağ Elektrik hizmet binası törenle açıldı

BURSA, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova Bölgesi'nin elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik'in yeni genel müdürlük ve hizmet binasının açılışı yapıldı. 
Merinos Stadyum Caddesi'ndeki binanın açılış törenine Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Osmangazi Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Dündar ve çok sayıda davetli katıldı. Türkiye'deki enerji dağıtımının 2011 yılında 21 bölgeye bölündüğünü belirten Nihat Özdemir, "Devletimizin kasasına 13,5 milyar dolar girmiş oldu. Burada devletin bunu uygulamasındaki ana sebebi, gerekli yatırımları prosedürler gereği zamanında yapamamasıydı. Bizden beklenen ise bu açığı gidermek ve zamanında ve yerinde yatırımlarla hizmet etmek oldu. Bunun için 2011 yılından 2015 yılına kadar bir bu bölgeye 710 milyon liralık yatırım yaptık" dedi.
'TEK BİR ŞİKAYET EN ÜST NOKTALARA KADAR GİDİYOR'
Şebekeleri hızla yenilediklerinin altını çizen Özdemir, "Modern hale getiriyoruz. Her noktadan bu binaya ulaşma imkanını sunuyoruz. Devlete olan dönem ile mukayese ettiğimizde vatandaşlar bizden daha iyi hizmet bekliyor. Devlete olan toleransını özel sektöre göstermiyor. Bugün her vatandaş sanal medya üzerinden en üst noktalara kadar ulaşabiliyor" ifadelerini kullandı.
CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç da, "Hizmete açılan yeni genel müdürlük ve müşteri işlem merkezi binası ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Vatandaşın her türlü talep ve sorunlarına uzman bir kadro ile yeni bir adım atılmış olacaktır" dedi.

DHA